Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

IP Adresi; play.RaidEM.net
Website; www.RaidEM.net

Sürüm; 1.8

Önsöz
Bu zamana kadar birkaç farklı isimle karşınıza çıktık, fakat çoğunun sonu aynı şekilde bitti. Emeklerinizi sizden almış olabiliriz fakat inanın ki bizim de sebeplerimiz vardı bunun için. Yeni Eretna'da bunların hiçbirinin olmamasını temenni ederekten sunucunun yapımına başladım ve o amaçla da ilerliyorum. Sizden sunucumuza bir şans daha vermenizi istiyorum bu sefer sizi yüz üstü bırakmayacağımıza söz veriyoruz.

Amacımız

Temeli birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Bizce Faction Wars, sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Sunucu Özellikleri
6 GB RAM
E5-2670v2 CPU
1 GBPS Bant Genişliği
Amsterdam
Ram oranımız az görünmesine karşılık sunucunun şimdiki durumunda yeterli olmaktadır ve ne bize ne oyuncularımıza bir sıkıntı çıkarmamaktadır.
SSD disklerimiz ile verileriniz hızlı bir şekilde kaydedilip düzenli olarak yedekleri alınmaktadır.
İnternet hızımıza gelirsek, size en iyi deneyimi yaşatmak için doğru yurtdışı lokasyon seçilerekten güçlü bir altyapı oluşturmaya çalışıldı.

Destek!
Sunucumuzda bir sıkıntı yaşadığınız takdirde isterseniz forumlarımız üzerinden oyuncularımızla fikir alışverişinde bulunarak isterseniz http://eretnaturk.net/destek adresinden bizlerle iletişime geçerek sorununuz hakkında yardım talep edebilirsiniz.

İlgili Yönetim

Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

Ekonomi
Sunucumuzun alanında uzman yetkilileri ekonomiyi hem oyuncuya hem de sunucunun dengesine göre en doğru şekilde hazırladı.
Zaman içinde sunucu gidişatına göre asıl şeklini alacak ekonomimiz sizleri ne madur ne zengin edecek herkese eşit davranmaya çalışacaktır.

Adaletli Oyun
Oyun içerisinde bir sorun yaşadığınızda iki tarafı da düşünerek hareket etmek zorundayız. Objektif bakış açımız ile bu mümkün. Fakat bir gerçek var ki çoğu olayda bir haklı bir haksız taraf bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.
Ayriyetten yakında aktifliğine kavuşacak olan hile koruma sistemimiz sayesinde hakkınızın yenmesine karşı durarak adaletli bir oyun sağlamayı hedefliyoruz.

Boss

Özel Boss Adamızda bulunan canavarlar ile savaşabilir, onları yenmen durumunda ise özel ödüller kazanabilirsin!
Biraz tehlikeli, ama buna değecektir.

Yeni Büyüler!

Sunucuda daha önce herhangi bir sunucuda görmediğiniz yeni büyüler bulunmaktadır.
Büyü masasında gelme şansları düşük olsa da markette kolayca bulabilirsin.
Örnek vermek gerekirse, kılıç için can çalma, zırh içinde otomatik yenilenme büyüleri mevcut.

Kasalar

Eğlence arıyorsan ve biraz olsun şansına güveniyorsan kesinlikle yeni Kasa sistemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.
Belirli ücretler ve ya gereksinimler karşılığı kazanacağınız Anahtarlar ile kasa açıp Rastgele Eşyalar kazanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden şimdi açmıyorsun Pudilo, piyasada böyle server 1-2 tane var.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Neden şimdi açmıyorsun Pudilo, piyasada böyle server 1-2 tane var.

Eksikleri var, piyasada böyle sunucular olduğunun farkındayım fakat bu işi en uzun zamandır yapan benim.
Ayrıca rütbe sisteminide onlardan bayağı önce kullandığıma eminim.

Mechaline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler Süper Beyandim <3

-Pearl

Yeni Minecraftturk Hesabı :p

WILLSADD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sabırsızlıkla Bekliyoruz PatenREC Factionu Şimdiden Açılmıştır @Prefer

ErenlValexjl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
5 Saat daha bekleyemicem yaw sabırsızlıkla bekliyorum. bu arada rehber alımı varmı ? bilgiliyim daha önce 4 5 swde rehberlik yaptım ve herkes benden memnundu

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahsen Eretnayı kapatma sebebimi özel tutuyorum Eretnayı adlığımdan beri yaşamadığım sorun kalmadı.