Enderman hakkındaki tüm bilgileri verin seri up

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Enderman'lar geceleri ortaya çıkar.Uzun bacaklı siyah birşeydir.

Suya girdiklerinde anında çok uzak biryere ışınlanırlar ya da ölürler(yağmurda da)

Endeman'a baktığın zaman sana saldırmasnın ihtimali 5000/3500'dür.

Baktığın anda çok korkunç bir ses çıkarır ve sanki yanına şu
korkunçlu karı gelmiş gibi hissedebilirsin.

Bacaklarına vurursan ışınlanamazlar(belki).

Ok atarsan asla işlemez.

ve evet.Creeper'ler kedilerden korkarlar.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı şey kılıç için hiç geçerli değil vurursun sonra ışınlanır o ya da o sana vurup ışınlanır ama bacaklarına vurursan ışınlanmaz bu konudaki ilk mesajıma bakarsan görürsün
Geçerli bir bildiğimiz varda konuşuyoruz.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçerli bir bildiğimiz varda konuşuyoruz.
olum sen ona vurduktan sonra ışınlanır o. ok atarken daha ok değmeden ışınlar o kendini sen hiç gördün mü endermanın sen tam kılıcını salladığın anda ışınlandığını ve hasar almadığını aynı şey kılıç için geçerli değil

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
olum sen ona vurduktan sonra ışınlanır o. ok atarken daha ok değmeden ışınlar o kendini sen hiç gördün mü endermanın sen tam kılıcını salladığın anda ışınlandığını ve hasar almadığını aynı şey kılıç için geçerli değil

Hasan, yanlış biliyorsun.Aynı şey kılıç ile de geçerli.Video çekebilseydim sana kanıtlardım ama şu an birkaç sorundan dolayı video çekemiyorm.(aslında hiç çekmiyodum ama çekesim geldi asD:asD:as)Daha ona kılıçla vurmadan önce o ışınlanır sonra sana saldırır ve sen ona vurursun o ışınlanmaz.Yani o sana atak yaptıktan sonra kılıçla daldığında ışınlanma oranı 500/360'dır.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi dakka 1.si 2 niz aynı tür saldırıdan mı bahsediyosunuz 2.si haklı olabilirsiniz ama ben ona okla aynı şey dermiydim bilmiyorum 3.sü biz şuna bacaktan dalalım ışınlanma olayı bitsin. ve bir de ortak noktamız var ki sanırım hepimiz endermanın gövdesine vurmanın iyi bir fikir olmadığını biliyoruz. o zaman 2 tarafında hoşnut olacağı şekilde anlaşalım endermanın gövdesine vurmaya çalışırsan ışınlanır bacaklarına vurmaya çalışırsan ışınlanmaz sanırım bu 2 mizi de haklı çıkarır... yarı yarıya[DOUBLEPOST=1377002389,1377002340][/DOUBLEPOST]dikkat edin çalışırsan dedim