En Yenilikçi Parkur/Macera Haritası !

Haritamızı Devam Ettirelim Mi ?

• Evet Çok Beğendim Geleceği Var

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır Hoşuma Gitmedi Ayrıca Konsepti Hiç Hoş Değil

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

E4Batuhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hala Beta Aşamasındadır ve Sadece 1 Bölüm Yayımlanmıştır.
Evet Arkadaşlar ismi gibi iddialı bir haritayla sizlerleyim internette birçok One Command Block videosu vardı bende en güzellerini bir araya birleştirerek çok güzel bir map hazırladım

Screenshot ekleme gereği duymadım çünkü videolu anlatım bulunmaktadır.

Hazırlama Süreci Yaklaşık Olarak 3 Gün (20 iş Saati) Sürdü Umarım beğenirsiniz.

Haritayı İndir : Videonun Altında Bulabilirsiniz ( Site Yandisk Linki Kabul Etmiyor )
+Hataları Bildir (ismin gurur tablosunda olsun) : http://goo.gl/forms/cr30Zx2QB8

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna parkur denmez 2-3 atlama yeri var ve her taraf cıvıl cıvıl yazı fışkırıyor.
Eğer command block icatlarını göstermek için yaptıysan keşke videolarla yapsaydın boşuna emek harcamazdın.

E4Batuhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buna parkur denmez 2-3 atlama yeri var ve her taraf cıvıl cıvıl yazı fışkırıyor.
Eğer command block icatlarını göstermek için yaptıysan keşke videolarla yapsaydın boşuna emek harcamazdın.
Keşke yazıları ve dediklerimi iyi okuyup dinleseydinde böyle saçma bir yorum atmasaydın daha beta aşamasındayız ve sadece 1 bölüm yayınlandı ayrıca bu 1 bölüm bizim ilk bölümümüz tanıtım ve görsel amaçlı olması gerektiği için öyle oldu yoksa sonrasında gelecek 17 harita oynanış üzerine olacak

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel çalışmaymış haritanın indirme linki varmı denemek istiyorum