Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

Hub server paketini güncellensin mi/Minigames paketi yapıyım mı/Bungeecord paketini paylasıyım mı?

• Kullanılan toplam oy
    183

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhabalar arkadaşlar
bugün yaptığım hunger games plugin paketimi paylaşacağım.
Kitli hunger games kit veya vip satabilirsiniz.
Lafı uzatmadan plugin paketine geçelim.

Paket 1.7.2 ile uyumludur.
Paketteki grup managerdeki gruplar: Oyuncu, Vip, Admin, Kurucu.
Açıklama
Bu plugin paketi hunger games server açacaklar için uygundur.
1 servera tek oyun oynanabiliyor ama kitlidir.
Pluginler
1. AntiBotUltra
2. AntiCheat
3. AntiCreeper3
4. Authme
5. BukkitGames
6. DynamicBan
7. EssentialsGroupBridge
8. EssentialsGroupManager
9. NoPl
10. ScoreboardStats
11. SimpleWelcome
12. Vault
Vip Özellikleri
Vip: Bütün kitleri alabilme,dolu sunucuya girebilme.
Güncelleme
BukkitGames yeniden yapıldı.
Bazı sorunlar çözüldü yeniden ayarlandı.
Map Sorunu Çözüldü.
Final alanı ve kit adları degistirildi.
Güncelleme Gelecekler
1.7.2 İçin tam uyumluluk getirilecek.
Paketlerde yapılacak bazı ayarlar
Giriş mesajını düzenleme
Bunun Tek Bir Yolu Vardır Oda Eklenti İçeriğinden Yapılabilir.
SimpleWelcome>config.yml Dosyasından Dilediğiniz Her hangi Bir Hoş Geldiniz Mesajı Yazabilirsiniz.
Sunucuya ikon ekleme
Düşük ramli paketi kullanıyorsanız server dosyasına 64*64 png resmini atmalısınız
adıda server-icon.png olmalı.
Daha fazlası pakette yazıyor.
İndirme/Virüs Tarama Bölümü
Şimdilik sadece yandex disk link veriyorum isterseniz mediafire eklenlenir.

Server Map Ayarlama
Mapı thebukkitgames klasörü içine atıyoruz ve
World klasöründen mapları yazıyoruz olmayan mapı yazmayın
sonrada serverimizi açıyoruz artık map gelmiş oluyor.

Hunger Games Plugin Paketi

Yeni paket çıkmıştır.
Bana tıkla.

25 tane mapda benden :)
Bana tıkla.

Paketle ilgili sorunlarınız, sorularınız, eklememi istediğiniz plugin varsa konunun altına yazarsanız iyi olur.
Güncellemeler biraz geç gelebilir.
Coin sistemi kurulumu ve Nitrado servara kurulumu içinde yazmaktadır.
Daha fazla bilgi için tıklayın.

Son düzenleme:

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş her şey Güzel Ellerine Sağlık 10 Numara 5 Yıldız Bir Plugin Paketi Yapmışsın Fakat Serverime Attım Ve Server Durduruluyor Hiç Başlamıyor O Kısmını Anlamadım Bi Şekilde Ulaşırsan Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim :)

İletişim Adreslerim :
Telefon Numaram : 0542 542 1039

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş her şey Güzel Ellerine Sağlık 10 Numara 5 Yıldız Bir Plugin Paketi Yapmışsın Fakat Serverime Attım Ve Server Durduruluyor Hiç Başlamıyor O Kısmını Anlamadım Bi Şekilde Ulaşırsan Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim :)

İletişim Adreslerim :
Kendisi oyundan sonra otomatik restart atıyor sever hiç durdurmuyor ki. Siz mi durdurdunuz yoksa.

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Normal Bir Plugin nasıl atılıyorsa bende aynı onun gibi yaptım Yaptığım adımları alttan yazıyorum...

Önce serveri durdurdum sonra plugin leri attım ve serveri başlattım, kendiliğinden reset attı sonrasında sservere girmeye çalıştım fakat giremedim çünkü panelden baktığımda " Server Durumu : Durduruldu " Yazısıyla karşılaştım başlat'a tekrar bastim ve hep Durduruldu Diyor Hiç Başlamıyor Ne Hikmet Anlamadım İşine de Karışmak İstemiyorum Yanlış Anladıysan Şimdiden Özür Diliyorum İyi Günler...

İletişim Adreslerim :

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş Normal Bir Plugin nasıl atılıyorsa bende aynı onun gibi yaptım Yaptığım adımları alttan yazıyorum...

Önce serveri durdurdum sonra plugin leri attım ve serveri başlattım, kendiliğinden reset attı sonrasında sservere girmeye çalıştım fakat giremedim çünkü panelden baktığımda " Server Durumu : Durduruldu " Yazısıyla karşılaştım başlat'a tekrar bastim ve hep Durduruldu Diyor Hiç Başlamıyor Ne Hikmet Anlamadım İşine de Karışmak İstemiyorum Yanlış Anladıysan Şimdiden Özür Diliyorum İyi Günler...

İletişim Adreslerim :
Bak serverin nitrado ise bekle sana konun altına anlatımı yapacagım.[DOUBLEPOST=1393428780,1393427490][/DOUBLEPOST]Yeniden indirip kurmanız lazım kurulum ise paketin içine ekledim nitrado serverlara kurulum diye yazıyor orada.

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Bana Yardım Etmen Çok Güzel Fakat Servere Girerken Sunucuya Bağlanılamadı null diye Bir Hata Alıyorum Yapamıyorum bana yardım et lütfen skype flan ekle açığım seni bekliyorum teşekkürler (Lütfen Şu İşimi Hallediver Kardeş Senden Başka İsteğim Yok :( )

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş Bana Yardım Etmen Çok Güzel Fakat Servere Girerken Sunucuya Bağlanılamadı null diye Bir Hata Alıyorum Yapamıyorum bana yardım et lütfen skype flan ekle açığım seni bekliyorum teşekkürler (Lütfen Şu İşimi Hallediver Kardeş Senden Başka İsteğim Yok :( )
Hatanın tamamını yazarsan yardımcı olabilirim onlinemode: false demi?

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatanın tamamını yazarsan yardımcı olabilirim onlinemode: false demi?
Doğrudur Online-mod : False
Ama Hatanın Server.propties ten olduğunu Düşünmüyorum Hata Şöyle Bir Şey .
Bu Nitrado Panelindeki Hata Raporu...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Hata raporu server.log da

Çeşitli hatalar “server.log” da bulundu. Verdiğimiz listede hepsi eklidir. Bildiğimiz hataları hemen kayıt altına alıp gidermeye çalışıyoruz. Daha fazla yardım istiyorsanız Support-Forum da sorabilirsiniz, yada bize Mail yoluyla bildirin.

Satır 253: [09:36:56] [Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling The BukkitGames v1.9.2 (Is it up to date?)

Bir yada daha fazla Plugin çalışmıyor. Galiba mevcut olan Bukkit Versiyonu kaldırmıyor yada Plugin tamamen yüklenmedi.

Satır 234: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] null
Satır 233: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] If you have not recently modified your configuration and this is the first time you are seeing this message, the site may be experiencing temporary downtime.
Satır 232: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] The updater could not contact dev.bukkit.org for updating.
Satır 217: [09:35:54] [Server thread/WARN]: GroupManager - SEVERE - Missing or corrupt 'allow_commandblocks' node. Using default settings
Satır 205: [09:35:47] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 204: [09:35:47] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 203: [09:35:47] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 202: [09:35:47] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 190: [09:35:47] [Server thread/WARN]: [The BukkitGames] Hata: java.io.FileNotFoundException: plugins/The BukkitGames/world18 (No such file or directory)
Satır 167: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load configuration from stream
Satır 128: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/config.yml
Satır 104: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/kit.yml
Satır 65: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/config.yml
Satır 42: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/book.yml
Satır 19: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/abilities.yml

Bu Hatayı da Sayabiliriz...

Sunucuya Bağlanılamadı

null

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
95berkay95 Scroeboards Pluginin Silip Tekrar Yaz Server Checke

Edit Plugin Paketi Sorunlu İstersen ben bir adet yapabilirim sana

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaparsan Gerçekten Çok İyi Olur Bir Türlü Yapamadım Hazıra Konmak Gibi Olucak Özür Dilerim Ama Lütfen Bana Yardım Edin :(