Emek Sunucu Acacagım Gir İceri ;

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  1. en

Son düzenleme:

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
biraz karmaşık gibi ama güzel olabilir, bekleyip görcez

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim lapissiz sunucu icin ben 3 gün yatmadan aralıksız ugraşdim vede en fazla gelen user 30 tutmuyor gelen geri cıkıyor haberin olsun.

FX7W4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyide neden tutmaz yeni gelenleri ezilecek elmas zirhli adam gelicek kesicek p... olsun diye mc yaş belli

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Türkiyede Sunucu Anlayışı Böyle Malesef Lapissiz Sunucularda Oynayan Hep Olmuyor Anti Lapis Diyenlerde Lapisli Sunucuda Oynuyor
Şu Zamanlarda KitPvp - TeamPvp Gibi Sunucular Pek Tutmuyor Nedendir Bilmem Tutsa Bile Vip Satışı Yapamıyorlar
Eskiden HungerGames Bu Kadar Yaygın Değilken Milllt KitPvp - TF2 Gibi Sunucular Açılması İçin Uğraşırdı Konu Açarlardı Sunucu Yok Diye Bir Sunucu Açılsın Sv Dolardı Ama Şimdi Çok Fazla Değişti
Devir " Eğer Para Kazanmak İstiyorsan Açbir Lapisli Sunucu Doldur Oyuna Editleri OP Vipleri Doldur Cebini " Devri Oldu
Şu Devirde Ne Eskiden Olduğu Gibi Survival Nede Faction Un Zevki Var

Şahsen Bir SkyBlock Sunucuyu Hiçbir Sunucuya Değişmem Tabi Herkes Benimle Aynı Fikirde Değil ..
Bunu Tercih Etmemim En Belirgin Sebebi Survivalde Olduğu Gibi O Hileyi Açıp Oyuna Başlar Başlamaz Stacklarca Elmas Bulup Üstünlük Taslayacak İnsan Olmaması Ve Bir Şeyi Elde Etmek İçin Onu Araman Değil Onu Alabileceğin Şeyi Araman Vb...

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece aşırı zor yapıp lapisi kaldırarak güzel sunucu açılmaz.

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söyle bir şey yapabilirsin kendi aklımdaki projemi senlede paylaşiyorum :D

Bak Servere Hammadde koyarsın Mesela 640 Tane Toprak 100 $ Gibi Düşün Böyle şeyler yaparsin herkes farm yaparak para kazanır ? daha güzel olur diye düşünüyorum :)

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamer dedigin gibi şey işte survivalde gezginde para kasıcaklar ama hammade gibi biyerdednde olabilir[DOUBLEPOST=1418499093,1418499043][/DOUBLEPOST]
Türkiyede Sunucu Anlayışı Böyle Malesef Lapissiz Sunucularda Oynayan Hep Olmuyor Anti Lapis Diyenlerde Lapisli Sunucuda Oynuyor
Şu Zamanlarda KitPvp - TeamPvp Gibi Sunucular Pek Tutmuyor Nedendir Bilmem Tutsa Bile Vip Satışı Yapamıyorlar
Eskiden HungerGames Bu Kadar Yaygın Değilken Milllt KitPvp - TF2 Gibi Sunucular Açılması İçin Uğraşırdı Konu Açarlardı Sunucu Yok Diye Bir Sunucu Açılsın Sv Dolardı Ama Şimdi Çok Fazla Değişti
Devir " Eğer Para Kazanmak İstiyorsan Açbir Lapisli Sunucu Doldur Oyuna Editleri OP Vipleri Doldur Cebini " Devri Oldu

Şahsen Bir SkyBlock Sunucuyu Hiçbir Sunucuya Değişmem Tabi Herkes Benimle Aynı Fikirde Değil ..
Bunu Tercih Etmemim En Belirgin Sebebi Survivalde Olduğu Gibi O Hileyi Açıp Oyuna Başlar Başlamaz Stacklarca Elmas Bulup Üstünlük Taslayacak İnsan Olmaması Ve Bir Şeyi Elde Etmek İçin Onu Araman Değil Onu Alabileceğin Şeyi Araman Vb...
Yapacak bir şey Yok Ben Cebimi Parayla Doldurmak Değil Zevkli Bir Sunucu Keyfini Yaşatmak İstiyorum Ama Türkiyedeki Sunucu anlayısı bu .s

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

türkiyede çok güzel hayatta kalma sunucuları var kimse araştırmıyo ki. benim oynadığım çok güzel hayatta kalma sunucuları var.

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
türkiyede çok güzel hayatta kalma sunucuları var kimse araştırmıyo ki. benim oynadığım çok güzel hayatta kalma sunucuları var.
KARDEŞİM işte bu hayatta kalma değil Faction ?[DOUBLEPOST=1418499256,1418499221][/DOUBLEPOST]kardeşim araştırsalar bile tutmuyor zaten .s

FX7W4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neden tutmadiğini açikladim özet bir şekilde ezilmek istemiyorlar lapiste para elmas zirh alip en azindan ev yapabilirler güvenli değil emek serveri ilk gelen her zaman avatajli oluyor ve istediği zaman demir zirhini kilicini alip spawn noktasinda bekler geleni gideni keser oyntatmaz diyorum

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden tutmadiğini açikladim özet bir şekilde ezilmek istemiyorlar lapiste para elmas zirh alip en azindan ev yapabilirler güvenli değil emek serveri ilk gelen her zaman avatajli oluyor ve istediği zaman demir zirhini kilicini alip spawn noktasinda bekler geleni gideni keser oyntatmaz diyorum

sen de haklısın. gerçi single playere gelince çok güzel survival oyanayanlar var

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
karşim ben diyorum ki herkes "türkiyede bütün sunucularda lapis var türkiye batıyo" gibsinden şeyler söylüyo ama açılınca gelmiyolar
kardeşim türkiyeyi kötülemiyorum diyorumki bir kişi açmış lapisli sw ankayışı bu hep öyle gidiyor yani