EliteWars Nitrado Sponsorluğunda "Wars" Sunucusu

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ElitWars normal hungergames sunucularının sadece altyapısını alınarak ve üstüne onca şey eklenmiş bir "Wars" sunucusudur,ayrıca bu sunucu nitrado sponsorluğu altındadır.Biz stratejik bir savaş olmasını istiyoruz ve buna göre kitler hazırlıyoruz,her kitin başka bir kite karşı zaafı vardır bu sunucuda ve muhteşem takım oyununu çok yakında yeni tanıtım videosunda göreceksiniz.

Kumar Sistemi

Oyuncu üstünde [Kumar] yazan bir tabela bulur ve bu tabelaya sağ tıklar.Tabeladan iyi veya kötü bir şey çıkar,işte çıkabilecek bazı şeyler;

-Altın Elma

-Enchli Altın Elma

-Elmas Kılıç

-Her tarafınız blok olur ve ölürsünüz
-Bir müddet yanarsınız

-Etrafınız zombi kaynar

Top Sistemi
Oyuncu üzerinde [Top] yazan bir tabela bulur ve bu tabelaya sağ tıklar.3 saniye içinde top ateşlenir ve nişangahı ile topa yön verebilir oyuncu.

AteşOku Sistemi

Oyuncu üzerinde [AtesOku] yazan bir tabela bulur ve sağ tıklar,3 saniye sonra ateş oku oyuncudan fırlar ve nereye çarparsa 3x2 lik veya 4x2 lik bir alanı ateşe çevirir.

Sıradışı Kitler

Normal hunger-games pluginleri ile yapılamayan muhteşem kitler getirdik sizlere,işte bazıları;

Mayıncı:Çimenli toprağa sağ tıklar ve uzaklaşır,bir oyuncu oranın üstüne bastığı anda toprak patlar.

Tenzou: Ok attığınız kişinin etrafı 2 saniyeliğine odun olur.

LavOkcusu: Ok attığınız bölgede lav oluşur,ancak bu lavlar sadece tek blokluk bir bölgede kalır yani yayılmaz.

KalkanAdam:Çubuğu ile sağ tıkladığı zaman etrafı obsidyen olur ve böylece dış tehditlerden sakınır,sol tıkladığı zaman obsidyen yok olur.Bana sorarsanız stratejik bir kittir.

BuzOkcusu: Ok attığı adamın etrafı buz olur.

ZamanLordu:Zahmetsiz bir şekilde blokları tek dokunuşta kırabilir ancak o bloklar ona gelmez.

Dovahkiin: Oyuna slahsız(/) FUS RO DAH yazdığınızda karşınızdaki oyuncu havaya kalkar veya ileri uçar,bu da stratejik bir kit bana göre.

Daha birçok kitimiz mevcut,gelin ve görün.

Sunucuda Bulunan "Diğer" Sistemler

-10 oyuncu öldürtükten sonra o 10 oyuncudan alacağınız 10 coin + bonus olarak bir 10 coin daha gelir.

-Öldüğünüz zaman sizi öldüren oyuncuya sövmek yerine /odulkoy oyuncuadı coin olarak gönderin ve o adamı öldürmek için sıraya girmelerini izleyin.

-DeathMatch sistemini yanlış buluyoruz,adam tam güzel bir şey bulurken birden spawna çekiliyor,bu yüzden oyunda 10 dakika sonra harita küçülmeye başlıyor ve spawna doğru gitmeyen oyuncuların canı eksiliyor.

-Enerji sistemi.Oyunda enerjiniz 100/100 olduğunda yükseğe zıplayabilirsiniz,dolması biraz sürüyor ama.

Sunucu IP: hgserver.nitrado.net

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi beğendim. Ama Şuraya bi yere versiyonuda sıkıştırsaydın :)

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hg serverler burdamı paylaşılıyo ?

Theok

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yanlız bir türlü kayıt olamıyorum hiçbir şifreyi kabul etmiyor nasıl olacak ? yardım edin az

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde Durduk yere ban yedik ??

__Revoltec__ ve tollea

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde Durduk yere ban yedik ??

__Revoltec__ ve tollea

Coin bugundan dolayı banlandınız. Sebebini siz de biliyorsunuz aslında. Hani skypetan bir de adminleri tehdit etmiştiniz "ya pluginleri ver ya da bugu herkese söylerim" diye :) Neyse ki durumun farkına varıp bugu fixledik.

Gerekli yanıtların zaten verildiğine inanıyorum, üstelemeyin.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Coin bugundan dolayı banlandınız. Sebebini siz de biliyorsunuz aslında. Hani skypetan bir de adminleri tehdit etmiştiniz "ya pluginleri ver ya da bugu herkese söylerim" diye :) Neyse ki durumun farkına varıp bugu fixledik.

Gerekli yanıtların zaten verildiğine inanıyorum, üstelemeyin.
biz öle bir tehdit söylemedik arkadaşımla ? doğru coin buguyduk ama :p

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün saat 19 sularında Nitradoya attığımız mesaj ile sponsorluğu sonlandırdık.

2 ay'da siz üyelerimize iyinin en iyisini yaşatmaya çalıştık.Gerek yaptığımız scriptlerle olsun gerek hazırladığımız ve hazırlattığımız bazı haritalar ile.
Şunu bilmenizi isterim ki üyeleri bu kadar sevmemizin sebebi nitradonun sponsorluğu altında olmamız değil idi.Doğruyu,dürüstlüğü ve adaleti savunan her üyemizi gerçekten sevdik,bir admin olarak üyeler ile skype ta bol muhabbetli oyunlar attık.İki admin 10'arlı takımlar kurup sanki takım maçı oynuyormuşuz gibi maçlar yaptık,hele geceleri yakaladığımız kişiler ile 2ye2 attığımız maçlar yok mu?...Parayla coin satın alan,almayan her oyuncuya aynı gözle baktık ve en ufak hilelerinde onları banladık.Bu bir veda sevgili üyeler,biz ElitWars adminlerini sakın unutmayın.

ElitWars Yönetim Ekibi
-Biome
-Totlan
-VictoryAndGlory
-Rias

sonic1082

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

2 ay'da siz üyelerimize iyinin en iyisini yaşatmaya çalıştık.Gerek yaptığımız scriptlerle olsun gerek hazırladığımız ve hazırlattığımız bazı haritalar ile.
Şunu bilmenizi isterim ki üyeleri bu kadar sevmemizin sebebi nitradonun sponsorluğu altında olmamız değil idi.Doğruyu,dürüstlüğü ve adaleti savunan her üyemizi gerçekten sevdik,bir admin olarak üyeler ile skype ta bol muhabbetli oyunlar attık.İki admin 10'arlı takımlar kurup sanki takım maçı oynuyormuşuz gibi maçlar yaptık,hele geceleri yakaladığımız kişiler ile 2ye2 attığımız maçlar yok mu?...Parayla coin satın alan,almayan her oyuncuya aynı gözle baktık ve en ufak hilelerinde onları banladık.Bu bir veda sevgili üyeler,biz ElitWars adminlerini sakın unutmayın.

ElitWars Yönetim Ekibi
-Biome
-Totlan
-VictoryAndGlory
-Rias
kormayın sizi hemen unutucaz çünkü adamları durduk yere banlayan skill kulandı bahanesi ile çekilişten atan hile kulannanlara adam hakkı ile kazandı hile kulanmayanlara hile diyen hergün ayrı bir haksızlık yapılan saçma bir toluluktunuz iyiki dağılmışsınız eyer açarasanız gelen üylere tedbir olsun diye söylüyorum girmeyin bu topluluğun yaptığı sv ye çünkü emeğinizle işler yaptığınızda sizi banlıcak hile ile yaptığınızda sizi ayakta alkışlayacak bir saf topluluğudur

ben wolfteamın blog yazarı sonic1082 elitewars takinlerin tabiri ile PerfectBlue

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ElitWars Yönetim Ekibi
-Biome
-Totlan
-VictoryAndGlory
-Rias
kormayın sizi hemen unutucaz çünkü adamları durduk yere banlayan skill kulandı bahanesi ile çekilişten atan hile kulannanlara adam hakkı ile kazandı hile kulanmayanlara hile diyen hergün ayrı bir haksızlık yapılan saçma bir toluluktunuz iyiki dağılmışsınız eyer açarasanız gelen üylere tedbir olsun diye söylüyorum girmeyin bu topluluğun yaptığı sv ye çünkü emeğinizle işler yaptığınızda sizi banlıcak hile ile yaptığınızda sizi ayakta alkışlayacak bir saf topluluğudur

ben wolfteamın blog yazarı sonic1082 elitewars takinlerin tabiri ile PerfectBlue
Aman kardeşim sen bizi unut,sunucudaki tüm üyelerin seni unuttuğu gibi.Burada iki saat tartışma çıkarmak istemiyorum ancak şikayet konularına gönderdiğim mesajlardan az biraz ibret almayı öğrenmeye başla bence.

sonic1082

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ennis Viktor Boyar diyor ki:
Zekromun banı açılmadı. d33p’in banı da açılmadı. Sanalikaan da coin bugundan banlanmamıştı. Açmak zorunda da değilim. İyice yüzsüz çıktınız siz.
Eğer bir ban’ı kaldırdıysam, bu benim lutfumdur. Yapmak zorunda olduğum bir görevim değil.

Dennis Viktor Boyar diyor ki:
Sokarım sizin hakkınıza! Coin bugu yapıp hak demek mi sizin işiniz! Köpek soyları sizi!
Defol. Umrumda değilsiniz. Adamın önüne kasıtlı olarak geçip “hak hak” diye zırlıyorsunuz. Coin bugu yapıp yine “Hakkımı yediniz” diyenler sizlersiniz. Böcek kadar değeriniz yok. Dürüst oyuncuları tabii ki önemsiyorum ama senin gibi şeref yoksunu hileci, bug kullanan böcekleri tabii ki umursamıyorum. Parazit yapmayın bari.
bunlardan bahsediyosanız bunlarda ibret alınıcak bir şey yok inanmayanlar bu yazılara elitewars.tk ya baksınlar eyer burdakinlerin ***'ü tutuşup mesajları silmesseler
[DOUBLEPOST=1396787665,1396787460][/DOUBLEPOST]JUSTLIKEMAX diyor ki:
Hakkım haram olsun diğer dünyada görüşürüz ben o kadar emek verdim ss atın haklıysanız haklı diyelim Totlan veya Rias olsaydı böyle şeylere karşı çıkardı Oyunu batırdın VictoryAndGlory gereksiz ban atıyon loglara bak ss at anti-cheate bak neden ban yedi ban sebepleri hile ve coin bugu !!! başka neden lerden ban yiyemez kurallara haykırı !!! Hakkım Bidaha Haram Olsun

bu kişiye katılıyorum oyuna rehberlikle başlayan admin olduktan sonra rotasından şaşan Victory oyunu batırdı eyer victory olmasaydı banladığınız 419 kişi şu an oyunda olacaktı hakkını yediği bütün insanlar oyunda olacaktı gerçekten hile kulanan dünki oyuncularınız hariç 419 kişi

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ennis Viktor Boyar diyor ki:
Zekromun banı açılmadı. d33p’in banı da açılmadı. Sanalikaan da coin bugundan banlanmamıştı. Açmak zorunda da değilim. İyice yüzsüz çıktınız siz.
Eğer bir ban’ı kaldırdıysam, bu benim lutfumdur. Yapmak zorunda olduğum bir görevim değil.

Dennis Viktor Boyar diyor ki:
Sokarım sizin hakkınıza! Coin bugu yapıp hak demek mi sizin işiniz! Köpek soyları sizi!
Defol. Umrumda değilsiniz. Adamın önüne kasıtlı olarak geçip “hak hak” diye zırlıyorsunuz. Coin bugu yapıp yine “Hakkımı yediniz” diyenler sizlersiniz. Böcek kadar değeriniz yok. Dürüst oyuncuları tabii ki önemsiyorum ama senin gibi şeref yoksunu hileci, bug kullanan böcekleri tabii ki umursamıyorum. Parazit yapmayın bari.
bunlardan bahsediyosanız bunlarda ibret alınıcak bir şey yok inanmayanlar bu yazılara elitewars.tk ya baksınlar eyer burdakinlerin ***'ü tutuşup mesajları silmesseler

[DOUBLEPOST=1396787665,1396787460][/DOUBLEPOST]JUSTLIKEMAX diyor ki:
Hakkım haram olsun diğer dünyada görüşürüz ben o kadar emek verdim ss atın haklıysanız haklı diyelim Totlan veya Rias olsaydı böyle şeylere karşı çıkardı Oyunu batırdın VictoryAndGlory gereksiz ban atıyon loglara bak ss at anti-cheate bak neden ban yedi ban sebepleri hile ve coin bugu !!! başka neden lerden ban yiyemez kurallara haykırı !!! Hakkım Bidaha Haram Olsun

bu kişiye katılıyorum oyuna rehberlikle başlayan admin olduktan sonra rotasından şaşan Victory oyunu batırdı eyer victory olmasaydı banladığınız 419 kişi şu an oyunda olacaktı hakkını yediği bütün insanlar oyunda olacaktı gerçekten hile kulanan dünki oyuncularınız hariç 419 kişi

Victory olmasaydı şu an kitler,sistemler olmayacaktı,victory olmasaydı şu an biz bu kadar ilerlemiş bir sunucu olmayacaktık.Eğer ki victory sunucuda vasıfsız eleman olarak görünseydi her hafta kontrole gelen nitradotr bunu fark eder ve onu direk ekipten çıkartırdı.Sözleriniz saçma ve gereksiz,girdiğimiz polemik ayrı bir gereksiz.Alınan sponsorluk bile adaletli bir admin topluluğu olduğumuzu gösterdi.

Barutu yanmış tartışmayı burada kesiyorum ve gelecek hayatınızda size başarılar diliyorum,iyi günler.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonic ya da PerfectBlue hangisini tercih ediyorsan artık.
İlk başta hile kullandın, banlandın, banını açtım. Sonra Coin bugu yaptın. Sordum bug yaptın mı diye. Senden dürüst bir cevap istedim. Hayır yapmadım dedin. Ve banladım. Eğer ki yaptım deseydin. şu an banlanmamış olacaktın ve bunu tartışmıyor olacaktık. Banını kaldırmak zorunda olduğumu sanıyorsun galiba? Dostum, yanılıyorsun.

Dediğim gibi eğer herhangi birinin hileden veya bugdan kaynaklı banını kaldırdıysam bu bir lütufdur. Ban süresi diye bir şey yok. Coin bugu yapıp 99999999 coin yanına kâr mı kalacaktı? Aldığın kitler kâr mı kalacaktı? Madem amacın kitler veya coin değil, modeme reset atardın ve yeni hesap açar oynardın. Bu kadar zeki olmayın bence.

Ben sürekli banlananların banını açmak zorunda değilim. Serverda "victory perfectblue'nın banını kaldır!" diye spam yapanları muteleyince suçlu mu oldum?

Sitede saçma sapan uydurduğun hikayelerle, fake hesaplarınla uğraşmak zorunda mıyım?

Log olmadan da 1 kişiyi bile banlamadık. 419 kişi diyorsun oyunda olurdu diyorsun. Hepsinin isimlerini ver, hepsinin loglarını dizeyim buraya.

Dediğim gibi, hile kullanan hiçbir oyuncunun değeri yok gözümde. Serverı kirleten parazit olarak görürüm. Çünkü zarar verir sunucuya, sunucunun kalitesine. Haksız olduğumu düşünen varsa, mantıklı ve geçerli sebepleri sıralasın. Ben de gerçekten eğer ki haksızsam. O sebepler için özür dilerdim. Ama bu suçlamalar hem hile kullanan hem de coin bugu yapan birinden gelince, tabii biraz can sıkıyor.

Son olarak yazdığım sözlerin hala arkasındayım. Coin bugu yapıp coinleri geri isteyecek kadar aşağılık kişilere vereceğim yanıt daha farklı olamazdı.

VictoryAndGlory gereksiz ban atıyon loglara bak ss at anti-cheate bak neden ban yedi ban sebepleri hile ve coin bugu !!! başka neden lerden ban yiyemez kurallara haykırı !!!
Bug bir ban sebebidir. Öldükten sonra okların önüne kasıtlı olarak geçmek de ban sebebi. Bu sebeple GecemavisiTR ban yemişti ki bunu zaten çoğunuz biliyor. 2 Hafta sonra açmıştık banını.
Kasıtlı olarak kullandığın bir açığı, hakkın gibi görmen de espri falan herhalde :)

Saygılarımla :)

Ekleme yapayım, evet server'ı ben batırdım.
Batırdım çünkü yeni kitler yazdım.
Batırdım çünkü buglu kitleri düzelttim.
Batırdım çünkü küfür edenleri muteledim.
Batırdım çünkü hile yapanları önce uyardım, kötü oldum.
Batırdım çünkü coin bugu yapanları bulmak için 5900 küsür üyenin hesabını gecemi gündüzüme katarak tek tek inceledim.
Batırdım çünkü tek bir kuruş çıkarım olmadığı halde hizmet ettim.
Hata bende, iyilik ettim vesselam :)

Son düzenleme: