McSevdası Faction 7/24 Açık 8 GB Ram (RedHyper.minecraft.to)Server Spawnı Yenilendi

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Faction
Serverimizde Faction Vardır Klan Kurup Savaşabilirsiniz Ve Başka Klanlarla Düşman Yada Dost Olup Birlikte Savaşabilirsiniz.
Klan Kurmak /f create Klanismi İle Klan Kurabilirsiniz
Klandan Birini Mod Yapmak /f mod İsim
Klanı Birine Devretmek /f admin isim
Birine Klan Daveti Yollamak /f join isim
Klan İçinden Konuşmak /f c 1 Kere yazılırsa Dost klanlar ve klan içi konuşma 2 kere yazılırsa Klan içi konuşmak 3 Kere Normale Döner

İP:McSevdasi.minecraft.to
Sunucu Bilgileri

Sunucu Sürümü: 1.7.2

Sunucu Nitrado Sunucusudur
Sunucumuz Factiondur
Sunucumuzda Mimigames Vardır
Sunucuda Düzenli Eventler Yapılr
Sunucumuzda Lapis Vardır
Sunucumuz 24 Kişiliktir
Sunucumuz 7/24 Dür.
Sunucumuzun Ramı 8 GB dir

Vip Fiyatları
VIP
/repair - /afk - 1 Milyon Oyun Parası - VipSpd - 1 Villa Alabilme Hakkı - 3 Sethome Hakkı - /feed - /kit vip - Vip Hammadde Giriş İzni.
MegaVIP
/repair - /afk - 2 Milyon Oyun Parası - VipSpd - VipJmp - 2 Villa Alabilme Hakkı - 4 Sethome Hakkı - /kit megavip - Vip Hammaddeye Giriş İzni - Chatta Renkli Yazabilme.
UltraVIP
/Repairall - /afk - 3 Milyon Oyun Parası - Bütün Vip Özellikleri - Anında Işınlanma - 5 Sethome Hakkı - /kit ultravip - 3 Villa Alabilme Hakkı - Chatta Renkli Yazabilme.
MİNİGAMES
Parkur
Daha Eklenecek
Resimler
Event

Lapis

Spawn(Yenilendi)

Parkur(MiniGame)

VipBilgi

Herkeze İyi Oyunlar
İp Adresi Yukardadır.
[DOUBLEPOST=1406053484,1406048037][/DOUBLEPOST]Güncell

Son düzenleme:

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peacecraft beğenmiyorsan oynama sen beğen diye açmadık

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
GÜncelllll Yeni Spawn Yapılıyor ![DOUBLEPOST=1406136321,1406127454][/DOUBLEPOST]güncel yeni spawn geldi !!!!!!!!

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Full Yenilendi Gelin[DOUBLEPOST=1406451303,1406374198][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1406573496][/DOUBLEPOST]güncelll 20 kişide event

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server berbat bi clan evini ele geçirdim diye clanım disband yedim banladnıdm üstelik vip almıştım böyler serverşerde oynanmaz sakın girmeyin bütün emeklriniz boşa gider

Son düzenleme:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu güncellemeye yetkin yok diye biliyorum sadece konuyu açan kişiler ?

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1406993478,1406727714][/DOUBLEPOST]güncellllllllllllllllllllll[DOUBLEPOST=1407063152][/DOUBLEPOST]Furkan Ban Falan Atmadık Uydurma

ozanalp200

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
banını açtım hem o klan evinin önüne disband yemen keremin suçu bana bir şey deme

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
banını açtım hem o klan evinin önüne disband yemen keremin suçu bana bir şey deme
lan töbe töbe şu forumda küfür yasak olmuycaktı ben sana bir şey demesini bilirdim ulan serverim sahibi sensin
gitti o kadar emeğim onlarıda vericenmi klan evimide vericeksin klan evi alıyoruz clanımız disbansd yiyo üstüne üstün clan evimdeki chstlerdeki itemelride karş klana veriyosunuz