Efsane Minecraft Mapı Tekno Yaşam Teknolojiyle Yaşayın !!

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haritayı oynadım fakat olmamış . İcatlarınızı daha önce görmüştüm . Fazla basitler . Haritaya özenilmemiş . Ve tramboline ışınlanma hatalı komutun sonunda w var ^_^ düzeltilebilir hatalar bunlar kendinizi geliştirin .

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karde hem doğal göörünmesini sağlasan daha iyi olurdu yani yere yapsaydın mapını

LordTheRockStar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haritayı oynadım fakat olmamış . İcatlarınızı daha önce görmüştüm . Fazla basitler . Haritaya özenilmemiş . Ve tramboline ışınlanma hatalı komutun sonunda w var ^_^ düzeltilebilir hatalar bunlar kendinizi geliştirin .
v2 gelicek te trambolin sonuna yanlışıkla olmuştur link yenilenicek[DOUBLEPOST=1409255985,1409255950][/DOUBLEPOST]
Karde hem doğal göörünmesini sağlasan daha iyi olurdu yani yere yapsaydın mapını
kardeş yorumun için sağol fikirlerinizi gözden geçirip v2 ye daha iyi bir map çıkarıcaz[DOUBLEPOST=1409256434][/DOUBLEPOST]
ayrıca ben taş makinasını daha önce başka yerde görmedim ondan ayrıca zten bizim amacımız bildiğimiz (bize ait olmasa bile) mapta toplamak

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hiç olmamış build 0 özellikle mapı kısıtlamalardan uzaklaştırın.

-OsmanlıBT-

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritalarda ön planda olan şey yapılardır, daha fazla emek vererek daha estetik hayal gücüne dayalı yapılar yapın ki redstone komutları işe yarasın :)