Dünya Kararıyor Serisi Bölüm 1 !!! RPG-ADEVNTURE ! Full Sürümü Hazır! Link Konuda !

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Bombloveese :D Eski isim FullBlacKing'ti işte neyse boşverin :D
Bugün sizlere gerçekten uğraştığım bir mapı sunuyorum.

Bir kahramanın yol öyküsü... Kahramanımızı/Kahramanlarımızı oluşturmakla başlıyoruz. (Dindar arkadaşlarım, yanlış anlamayın :D ) 3 Meslek var, onlarıda oynarken görürsünüz artık :) Mesleği seçtikten sonra kahramanızımın/Kahramanlarımızın hikayesi başlamış oluyor.

Oyunu zaten hemen anlarsınız. Yerdeki plakalara basarak yazı yazma bölümünden konuşmalara bakabilirsiniz. Ve bazı yerlere tabelalara yazılar yazdım.

-----------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar Oyunun daha çeyreği yani %25'i tamamlandı. O yüzden umarım anlayışlı olursunuz.
Ve map için gerçekten uğraştım. Yani öyle sallamadım. Ve map tam çıkınca köyler daha büyük falan olacak demo versiyonu için bir köy var 4 ev falan var. Yani onlar daha da büyüyecek emin olun :)

her şey Tamam !!!!

Bu Proje için sizden destek bekliyorum....

Gmail : [email protected]

-Söylenmedikçe Blok kırmak yasak !
-Lütfen Tabelalarda yazanlara uyun.
-Hile kullanmayınız. ( /gamemode 1 vb.)
-Minecraft sürüm
1.7.2 ve üstü içindir.
-Resource Pack ayrı bir hava katacağı için lütfen Resource Pack ile oynayın.
-1,2 veya 3 kişiliktir. İsteyen 4 kişide oynayabilir. Ama 3 farklı meslek ve 3 farklı oyuncu ile daha rahat edersiniz.

Yapımda emeği geçenler :
Ben ve Buse.
(Bombloveese , Evalm)

Link :
MediaFire İle İndir

VirüsTotal :
VirüsTotal'e Bak

Beğendiyseniz lütfen Yorumlarda belirtin :)

Saygılarımla , Bombloveese....
Korumalı Link için özür dilerim. Şimdi düzelttim :)
Önemli not !!!!! : Map'e girmeden önce Zorluk ayarını normal yapın. Yoksa yarattığım zırhlı zombiler ölür.
VirüsTotal Resmi :

Son düzenleme:

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fakat Klasörü açınca virüstotal yüklemiyor.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki nasıl yükleyebilirim ? Yani rar mı lazım illa ?[DOUBLEPOST=1436132501,1436132467][/DOUBLEPOST]Yani bana güvenmiyorsanız yemin edeyim :D[DOUBLEPOST=1436132699][/DOUBLEPOST]Konuya VirüsTotal'in resmini koydum

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu harita için çok uğraştıysan geçmiş olsun ayrıca neden tamamı bitmeden açıyorsunuz ki yani çok açık var.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu harita için çok uğraştıysan geçmiş olsun ayrıca neden tamamı bitmeden açıyorsunuz ki yani çok açık var.
Açıkları söylersen kapatabilirim :) Ha bu arada demo. her şey olabilir. Ve demo olarak çıkarmamın nedeni görüşlerinizi almak.[DOUBLEPOST=1436138974,1436138900][/DOUBLEPOST]Umarım anlatabilmişimdir :)[DOUBLEPOST=1436139020][/DOUBLEPOST]
Başlığın tamamını okumadan, dünyanın yozlaşmasından bahsettiğini sanan ben.
:) Herkes hata yapabilir dostum :)