[DevProje] Survival Server Hazırlıyoruz Neler Olsun Neler Olmasin ( Her Yorum Altin Degeri :) )

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi
T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Dedigim Gibi Survival Server Acacam

Serverde Neler Olsun Neler Olmasin Yazarsaniz Sizin Icin Daha Güzel Bir Sunucu Acabilirim

Not : Şunu Bilmenizi Isterimki Her Yorum Altın Degerindedir .

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey merak ettimde niye dev proje :)
Görevler olsun.Rpg tarzı birşeyler olsun.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
bir şey merak ettimde niye dev proje :)
Görevler olsun.Rpg tarzı birşeyler olsun.

Dev Proje Yazma Amacım Büyük bir şey Düşünüyorum Beni Diger Sunuculardan Ayıracak Bir Özellik Vede Rpg Tarzi Demişsin Biraz Daha acıklayıcı Yazarsan Daha Iyi Olur ?

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Şehirler olabilir yani.O şehire ayak uyduran halk gibisinden.

Şöyle bir şey Düşünüyorum 2 Tane Irk Olacak Human Karus Gibi (Mesela) Bu Irklar Kendine Ait Dünyasi Olcak 2 Tane Dünya olacak kendi dünyalarnda pvp kapalı olcak vede 2 dünyadan haric 1 dünya olcak pvp acık olacak savaşmak isteyen o dünyaya gidip savaşacak bu tür bir şey düşnüyorum bunun üstüne bir şey yazarsaniz mutlu olurum

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PvP normal alanda (Ağaç kestiğimiz, ev yaptığımız vs. vs. yerde) açık olmasın bana yeter :)

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dev,müthiş,vb yazıncda proje güzelleşmiyor .Proje güzelse zaten belli ilgiyi alır.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

T

TanerTekinn

Ziyaretçi

Skype Go[DOUBLEPOST=1413632465,1413632334][/DOUBLEPOST]
BİLDİĞİN KNİGHT ONLİNE TARZI BİŞEY YAPCAKSAN.. BUYUR GEL BİRAZ MUHABBET EDELİM SENİNLE.. KNİGHT SİLKROAD WOW KARIŞIMI BİŞEY YAPMAK İSTİYORDUM.. LUNAR WAR TARZI GÜNLÜK EVENTLER.. KNİGHT ONLİNE TARZI MOB KESME.. WOW GİBİ DEĞİŞİK CLASSLAR BİRAZ MİTHİC ÖĞELER FLN.... BİLE SİLKROADDAKİ İPEK YOLUNU ALIRIZ.. PVP TAMAMEN AÇIK OLR (IRK İÇİNDEDE)..

BÖYLE BİR HAYALİM VARDI.. TABİ KONUSU VE SENARYOSU MİNECRAFT TEMALI MOBLARDA MİNECRAFT TEMALI OLACAK-_-

Böyle bir şey düşündüm 8 senedir ko oynuyorum herşeyi aynısı gibi bile yapabilirim spawn bile oyunda kit gibi asas warrior mage priest yapabilirim kitler olur böyle MMorpg diye bir plugin var moblar yapiyorsun icinden cıkanı ayarlıyorsun canını ayarlıyorsun levelini ayarliyorsun böyle bir şey yapabiliriz fakat ekiplazim böyle bir şey yapabilirsek cok iyi bir proje olabilir skypeden iletişime gecersiniz sevinirim