DEV PREMIUM PVP SERVER !!!VESPANTINO MC!!!

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR
PREMUIM VE SÜPER BİR PVP SUNUCU ARIYOSANIZ
TAMDA YERİNE GELDİNİZ

Kurucu;vespanyinomc(Vespantino-Serkan)

-Premium-
-50 Kişilik Kapasitesi-
-4GB Ram 0 Lag Mükemmel PVP Server-
-Top 5 Sistemi-
-Serverde Hiçbir Açık Yoktur-
-1 Vs. 1 Kapışmaları-

Serverden Görüntüler;

Server IP:vespantinopvp.nitrado.net

Son düzenleme:

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Sacma bir sunucu 10 kisilik sunucumu olur :D ve 10 kisilik sunucuya 4 gb ram vercegini sanmıyorum

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence Sacma bir sunucu 10 kisilik sunucumu olur :D ve 10 kisilik sunucuya 4 gb ram vercegini sanmıyorum
Server Açılalı 4 Gün Oldu ve Çoğu Zaman Serverimiz Full Çekiyor Donor Alırmları Oluyo O Sayede Kapasiteyi Gün Geçtikçe Arıtıryoruz

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatörü öldürdüm target dedi sunucudan attı :)[DOUBLEPOST=1438954429,1438952498][/DOUBLEPOST]Moderatörleriniz gerçekten harika hahaha yazıyorum sunucudan atıyor hahahaha

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sunucuda builder boşuna almışsınız heryer zaten hayli hazırda mimarı ezdim ve mute yedim :D

Son düzenleme:

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MrRamazan Adli Oyun Kanali Sizin Server Reklaminizi Yapti. 30 Kisi Kadar Oyuncu Getirdi Siz Ne Yaptınız ? Oyuncular Gelince BAN! İşte Bu Kadar KARAKTERSİZSİNİZ! Bir Server Yapacaksanız Reklam Yaptıracaksanız Hakkınıda Verin! Bu Kadarda Olmaz YAZIK!

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda builder boşuna almışsınız heryer copy paste yazdım builder mute attı .Asd:asd:asd:ASD
Serverdeki Builder Benim Bu 1
2. si Serverdeki Amacımız Mcsg Serverlerindeki Maplarından Bazı Bilindik Yerleri Tıpatıp Olmasada Aynısını Yapmaya Çalıştım[DOUBLEPOST=1439134461,1439127498][/DOUBLEPOST]
MrRamazan Adli Oyun Kanali Sizin Server Reklaminizi Yapti. 30 Kisi Kadar Oyuncu Getirdi Siz Ne Yaptınız ? Oyuncular Gelince BAN! İşte Bu Kadar KARAKTERSİZSİNİZ! Bir Server Yapacaksanız Reklam Yaptıracaksanız Hakkınıda Verin! Bu Kadarda Olmaz YAZIK!
MrRamazan küfür veya hackde banlıyoruz onun dışında ban atılmaz

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverdeki Builder Benim Bu 1
2. si Serverdeki Amacımız Mcsg Serverlerindeki Maplarından Bazı Bilindik Yerleri Tıpatıp Olmasada Aynısını Yapmaya Çalıştım[DOUBLEPOST=1439134461,1439127498][/DOUBLEPOST]
MrRamazan küfür veya hackde banlıyoruz onun dışında ban atılmaz
yav bi yürü. adam sizin server reklamınızı yapıp adam topluyor Siz ban atıyorsunuz Bumu Sizin Adamlıgınız

SinceLove22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yav bi yürü. adam sizin server reklamınızı yapıp adam topluyor Siz ban atıyorsunuz Bumu Sizin Adamlıgınız
Kardeşim Serverde Birinin Adam Toplayıpta Onu Nedensiz Yere Banlamayız Dediklerinizi Yapsakydık Zaten Serverde şu an 20+ Üstünde Online Olmaz Adam Eğerki /helpopu meşgul ettiyse önce uyarılmıştır sonra ban veya hack veya küfürlerin deavm ettirilmesi onun dışında kimseye ban atmayız