Derin SOKAK Los Angeles v.5 // En Kapsamlı Hikayeli Yeni Türk Haritası //

Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Derin SOKAK Los Angeles

Muhteşem ekip çalışması
Dev hikaye haritası
En kapsamlı hikaye
6 kat daha büyük harita
Çoğaltılmış 40 görev
Ekstradan 2. Harita ve hikaye
KONUYU OKUMADAN OYNAMANIZI TAVSİYE ETMEYİZ

Hikaye
İstanbuldan sonra yönünü batıya çeviren karakterimiz bu sefer daha büyük şehirde macerasını dürdürmeye çalışıyor. Tek amacı gelir elde edip tekrar eskisi gibi güçlü olmak. Tabi başarıp başaramadığı bu haritada gizli. birçok karakter içeren haritada farklı kişilerle tanışma fırsatınız var, ve bazı durumlarda karar size kalabiliyor. Böylece hikayenin sürecide değişmiş oluyor. Yeşil kafes ailesiyle çalışmaya başlayan karakterimiz kendi grubu tarafından sevilir ve şehir içinde hakimiyeti kolay sağlar. Gittiğimiz her görevde farklı hikayelerle karşılaşabiliriz.

Görevler:
Diğer gangstar serilerinde 10-20 görev varken, Bu seride 40 Görev sizi bekliyor.
Tamamen yeni görevler, Los angeles’in derin sokaklarında geçiyor.
Hikayeye odaklı görevler, parkurlar inşa edildi. Bir birinden ilginç görevler eklendi. Oyun açık haritadır istediğiniz yere gide bilir şehiri gezebilirsiniz.

KURALLAR:
1- çok zor durumda kalmadıkça hile kullanmayın .
2-sizden önce bu oyunu 2 kere bitirdim her parkur geçilebilir durumda çok küçük ayrıntılar var.
3- barışcıl modda oynamanızı tavsiye ederim, çünkü hikaye adına kurulmuş bir haritadır.4- Görev dışında farklı aktivitelerdede uğraşa bilirsiniz.
5- Zevk alabilmeniz için boş ve rahat günlerinizde oynayın!

Not: Harita gerçek şehirlere nazaran çoğu mekanlar hayali mekanlardır. Gerçeğiyle ilgisi yoktur.

Resimler:

[/url][/IMG] http://hizliresim.com/b8naW0
[/url][/IMG] http://hizliresim.com/4mE34Y

Bize destek için yorum yazın,
UPLOAD ETMEDEN ÖNCE VİRÜS TARAMASINDAN GEÇMİŞTİR VÜRÜS YOKTUR!
Şimdi İNDİR:
http://******/pyczY

TEXTUREPACK SİZ OYNAMAYIN! Tavsiye edilen texture (Onigiris Survival):
http://www.mediafire.com/folder/zjuxqb245c0s2/Onigiris_RessourcePack_1.6

Son düzenleme:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynamadan önce kötü olduğunu yazıyorum.Çünkü güzel Türkiye'miz varken oyunu Amerika'da geçiriyosun ben Türkiye'de geçmeyen hiçbir haritayı sevmiyorum.

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Haritayı oynadım gerçekten çok güzeldi ama bazı eksikler vardı tabii. Örneğin trenle giderken önümüze koyun çıkıyor ona çarpınca tren geri gitmeye başlıyor tabi yarı yolda inmek zorunda kalıyoruz devrelerin işleyişi yarıda kesiliyor. Bir de en sonda az daha bilgisayar çöküyordu :/ Şunu da önereyim, Kontrollerden "Sinematik kameraya geç" seçeneğini bir tuşa eklersen o tuşu kullanarak çok daha güzel videolar çekebilirsin :) Aynı tuşu kullanarak da tekrar normale döndürebilirsin.

yuesef

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sizin daha önce yapmış olduğu Sadece babil mapini oynadim.gerçek ten güzel.+tek kişinin çalışmasıyla.
Bu mapde bikaç kişi çalştıysa demekki bu map bi kaç kat daha güzeldir.

Leroy100

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
babil mapının linkini atacak var mı ben bulamadım

Vlase

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş inşallah yeni çalışmalarınıda görürüz
Edit: Keşke yatak koyacağına bir command block koyup /spawnpoint @a yazsaydın

Son düzenleme:

WarrenqueR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle muhteşem zaten senden başka ne bekleyebilirdik ki?

Aspolis55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Klosörü saves dosyasına attım ama harita yok yardım edebilirmisin :([DOUBLEPOST=1404481770,1404481594][/DOUBLEPOST]niye olmuyor anlamadım yardım edin klasörü alıyorum %appdata%>Roaming>.minecraft>saves e atıyorum minecraftı açıyorum harita yook :( yardım edin

WarrenqueR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Klosörü saves dosyasına attım ama harita yok yardım edebilirmisin :([DOUBLEPOST=1404481770,1404481594][/DOUBLEPOST]niye olmuyor anlamadım yardım edin klasörü alıyorum %appdata%>Roaming>.minecraft>saves e atıyorum minecraftı açıyorum harita yook :( yardım edin
inen rar dosyasını aç, harita dosyası ,resimler vs. var. Ordan harita dosyasına tıkla içindeki dosyayı saves'e at