1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Demir Genellikle Nerelerde Bulunur?

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve Karayuz tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Karayuz

Karayuz Ağaç Yumruklayıcı

ben böle mağara felan buldum ama demir bulamadım kazdım ama bulamıyorum bazıları diyo 'gravelin oralara bak' diğrei 'şişttttt sana noluyo demir topraklı bölgelerde bulunur ' diyo öbur yandakide 'kömür was here' diyo yani demir genelde hangi bölgelerde bulunur? lütfen yardımcı olun

2. MoonLight19

MoonLight19 Ağaç Yumruklayıcı

demirin nerden çıkacağı belli olmaz oyuna ilk başladığımda çok yeri gezmeme rağmen 2-3 demir ya buldum ya bulamadım.Sonra anladım ki oyunun oluşturduğu map'ten kaynaklı bir şeymiş.Bazı haritalarda çok oluyor bazılarında çok az oluyor sen istersen yeni bir oyun açmayı dene.

3. DjBora

DjBora Altın Madencisi

Minecraft:
    DjBora

Hepside yanlış söylüyor, Demir 64.Kattan (F3 E Bas Y deki rakam 64.0000 altındaysa) bulunur
    Düz bir arazide 30 kat aşağı kaz ve kendine minik madne yap , hiç olmadı full kaz ve maden bul , çok fazla demir bulunur
    Ve kömürle alakası yoktur -64.ncü katta bulunur,
    (Not : Diamond 12-9 . katlar arası ama nadir )

4. FrostTR

FrostTR Sudan Çıkmış

kaz kaz bulursun

5. Digging minecraft style

Digging minecraft style Marangoz

64. kat zaten minecraftta kabul edilen normal yer seviyesi. Sen aşağıya kaz. 52. katın altına gel. Biraz sağa doğru kaz bulursun.

6. DjBora

DjBora Altın Madencisi

Minecraft:
    DjBora

Niye rütbeler sıfırlandi :D

7. Digging minecraft style

Digging minecraft style Marangoz

8. Mello01

Mello01 HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Minecraft:
    Mello

yer altını kaz bulamazsan vah haline

9. ProEfe17

ProEfe17 Ağaç Yumruklayıcı

bende hiç bulamadım

10. Silin

Silin Zombi Katili

Bence hiç gerek yok bunlara direk madene in ben her madende en az 1 stock yapıyorum.

11. ProEfe17

ProEfe17 Ağaç Yumruklayıcı

ben hiç bulamıom

Sayfayı Paylaş