Dead Jail 1.7.x ! Horror & ADV

Scablo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar
Üstünde ugraştıgım horror&adv map imi sizlere sunmak istedim. Umarım Beğenirsiniz, yorumlarınızı eksik etmeyin ^_^
ScreenShot :

İndirme Linki :

:örümcek: http://www.upload.gen.tr/d.php/www/2SGMv/Dead-Jail-By-Scablo.rar.html
Resource Pack :
:zombi:

VirusTotal :

:iskelet: https://www.virustotal.com/tr/file/...cf87d22c40ccd9bd330ef081/analysis/1408616624/

KURALLAR :
:notch:
Bildiğiniz gibi blok kırmak , gamemode atmak yasaktır.

EDİT : Resource packi up etmiyo neden bilmiyorum sonra eklerim ancak Yetimhane resource packidir yani başka adamın ve yetimhane diye maplarda ararsanız resourceyi orda bulabilirsiniz

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben de bu tanıdıklık nerden geliyor diye şüphelenmiştim. :D "Resource packi up etmiyo neden bilmiyorum sonra eklerim ancak Yetimhane resource packidir yani başka adamın ve yetimhane diye maplarda ararsanız resourceyi orda bulabilirsiniz"

Scablo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben de bu tanıdıklık nerden geliyor diye şüphelenmiştim. :D "Resource packi up etmiyo neden bilmiyorum sonra eklerim ancak Yetimhane resource packidir yani başka adamın ve yetimhane diye maplarda ararsanız resourceyi orda bulabilirsiniz"
Resource pack yapmaya üşendim :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu sıralar çok fazla korku haritası yapılmaya başlandı. Diğerlerinden farklı olduğunu göstermen gerektiği yerde sen üşenip Resource Pack yapmamışsın. Üstelik Yetimhane haritasındaki mekanlara benzeyen mekanlar var. Kendini geliştir biraz özgün ol.

Scablo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapı oynamadım kardeş. Sadece tavsiye edildi o resource yi kullandım sorun mu.

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdığımı tam olarak anlamadın herhalde. Çok fazla korku haritası var gördüklerimin çoğu aynı resource packı kullanmış. Sende aynısını kullanmışsın.Özgün olursan eğer haritan resource packını kullandığın kadar ünlü olur. Anlamışsındır umarım.

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yazdığımı tam olarak anlamadın herhalde. Çok fazla korku haritası var gördüklerimin çoğu aynı resource packı kullanmış. Sende aynısını kullanmışsın.Özgün olursan eğer haritan resource packını kullandığın kadar ünlü olur. Anlamışsındır umarım.
sana katılıyom kardeş yetimhanenin resource ünlü oldu :D bence kendiside yapsa 2 side kullanılır hangisini isterlerse :)