|DarkCloud|-RütbeSistemi-|HileEngeli|-Faction

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Yeni Konu Açılacaktır

Son düzenleme:

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gene Hocalar Yazım Konusunda Kafanı Karıştırmış."bilir" birleşik olur.Birde Rütbe Sistemi İle Alakalı Birşeylerde Yazarsan Sevinirim :D

"Lapisli Fekşın"

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gene Hocalar Yazım Konusunda Kafanı Karıştırmış."bilir" birleşik olur.Birde Rütbe Sistemi İle Alakalı Birşeylerde Yazarsan Sevinirim :D

"Lapisli Fekşın"
onu bakıma aldığımızı yazmayı unuttum ve yazdım genel olarak rütbe atlanıyor bi miktar oyun parası ile ve yeni bir tag geliyor Tecrübesiz ise Tecrübeli oluyor

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
P5 sete sadece VIP ler sahip olabiliyorsa çok kötü zaten. Zor (Emek) bir sunucu değil muhtemelen.
Spawnın buildi hoş olmuş ama cam kutu... :/

Birde ne çok kişi yapmaya çalıştı şu ağaçlı ormanı :)

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
P5 sete sadece VIP ler sahip olabiliyorsa çok kötü zaten. Zor (Emek) bir sunucu değil muhtemelen.
Spawnın buildi hoş olmuş ama cam kutu... :/

Birde ne çok kişi yapmaya çalıştı şu ağaçlı ormanı :)
P5 Set hakkındaki düşüncem seninle aynı diğer kurucumuz inat :) ama p5 ile p4 arasında aşırı bir fark yok gibi geldi o ağaçlı ormana gelirsek 2 aydır düzenlicem diyorum ama hala dokunmadım :D ve Evt aşırı zorlukda değil herkes zor sunucu oynanamıyor minecraftın yaş ortalaması malum baya düştü serveri ilk 1 ay lapissiz yapalım dedik ve sonuç Lapissiz server mi olur saçmalamayın ve bunun üzerine lapis ekledik spawna da gelirsek olması gereken bence o fikrin varsa söyle ki bizde ona göre bir şey düşünelim yeterki siz eğlenin ve biz uğraşalım sonra Sıkılıyoruz :D

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre viplere ayrıcalık: "Vipler ölümsüzdür ve oyuncular hiçbir şey yapamaz" Ayrıca P4 ve P5 arasında çok fark var.
Zor sunucuya oyuncu çekmeyi başarmanız lazım. Elit oyuncular olur ve sıkıntısız bir oyun ortamı olur.

Bir yerden (Dağ duvarı gibi) kaçmamaları için camdan kutu yapmak en kötü şeydir bence. WG ile kaçmalarını (exit) engelleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana göre viplere ayrıcalık: "Vipler ölümsüzdür ve oyuncular hiçbir şey yapamaz" Ayrıca P4 ve P5 arasında çok fark var.
Zor sunucuya oyuncu çekmeyi başarmanız lazım. Elit oyuncular olur ve sıkıntısız bir oyun ortamı olur.

Bir yerden (Dağ duvarı gibi) kaçmamaları için camdan kutu yapmak en kötü şeydir bence. WG ile kaçmalarını (exit) engelleyebilirsiniz.
Hmmm sunucumuza gelip bir göz atsan ve fikirlerini daha açıkça söylermisin

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu bakıma aldığımızı yazmayı unuttum ve yazdım genel olarak rütbe atlanıyor bi miktar oyun parası ile ve yeni bir tag geliyor Tecrübesiz ise Tecrübeli oluyor
Yanlış Anlama Ama Zaten Zamanımı OP-Prison Oynamakla Geçiriyorum Yani Söylemesende Yaşardım .-.

Sadece Tek Rütbe Olmasa İyi Olur "Hoj" olur :D

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rütbe sisteminden başka bir şey aklına geliyosa aydınlat beni forumcu :D
Rütbe Madenleri ._. Lapis olmaz,Rütbe Atladıkca İyice Madenler İyileşir.Tıpkı OPPrison gibi Ama Prison Factions gibi karışım bir şey olur yani senin kararına bağlı.

GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rütbe Madenleri ._. Lapis olmaz,Rütbe Atladıkca İyice Madenler İyileşir.Tıpkı OPPrison gibi Ama Prison Factions gibi karışım bir şey olur yani senin kararına bağlı.

GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aklımızdaki şey ilk 5 rütbe sadece lapisde kasılıcak kalan son 4 rütbe onlar için yaptığımız özel hammaddelerde Satış yapıcak elbetteki lapisden daha çok para edicek

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aklımızdaki şey ilk 5 rütbe sadece lapisde kasılıcak kalan son 4 rütbe onlar için yaptığımız özel hammaddelerde Satış yapıcak elbetteki lapisden daha çok para edicek
O zaman orada tpa,tpahere komutunu falan engelleyeceksiniz? :D