dantelgraphics.minecraft.to Faction/PvP Kale Yıkmak serbest Eylencenin yeni adresi

Sunucu Nasıl Buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dantelgraphics

Bağzı Pluginlerin Özellikleri

Hile engelleyici hem log olarak görev yapar admine hileyi bildirir hemde 5 sn oyundan uzaklaştırır
Chestshop daki buglar tamamen ortadan kaldırılmıştır Bu yolla kendi Marketinizi açar ve Ticarey yaparsınız
otomatik yenilenen hammadde ile zorlanmassınız.
Warplar simge olarak gözükür ve işinizi kolaylaştırır.
boss plugininden yararlanarak özel event için özel bir boss hazırlanmıştır oyunculara zarar vermez ama Boss zarar görür.
minigames de otomatik ödül veren sistem yapılmıştır.

EVENTLER Listesi
Emmi Kadrosu bulunmakta Ve Serverin Kurucusu Canlı yayında Event Event Yapar.
Tekne savaşı adlı event de ise oyunculara birer tekne bir yay ve 32 ok verilik teknesi kırılan ve oku biten elenir.
At yarışı eventi Serverde çekiliş ile 4 kişi belirlenir o kişilerde kendileri seçtikleri atlarla yarışırlar ve kazanana VİP seti verilir.
ölüm eventi zor bir parkurda kıyasıya yarılışlar ve İçlerinden sadece biri kazanır.
maden eventi 15 dk içinde ne kadar maden toplaya bilirsin Dene ve gör.
Bunun yarı Sıra Turnuva eventi herkeze verilen eşit itemler sırasında kim daha güçlü görme zamanı Herkezin heycanla bekledigi event [KAZANAN KİŞİNİN ADININ BAŞINA ŞAMPİYON_ eklenir]
Eventler Her Gün Her saat yapılmaz haftada bir kez
oyuncuların seçtigi Event yapılır.

SERVERDE EDİT YOKTUR VE VİP LERE AYRICALIK OYUNCU KADAR TANINIR P4 SET VERİLİR

MİNİGAMESLER
SPLEEF
HUNGERGAMES
PARKURLAR
TEMPLERUN

BU Minigamesler de ödüllerini sistem verir ve sadece bir kere ödül alabilirsiniz...

MİNİGAMESLER

ARENA

ARSALAR

ARSA KOMUTLARI

TEKNE SAVAŞI

BOSS EVENTİ

EMMİLER

IP ADRESİ : dantelgraphics.minecraft.to
Kurucu Youtube Adresi : http://www.youtube.com/user/DantelGrafik
[DOUBLEPOST=1409271653,1409271601][/DOUBLEPOST]

Son düzenleme:

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server süper eylencilide full pvp tnt itopu ile kale yıkma serbest ve lockette olmadıgı için clan evi basınca itemleri alma var süperr

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server süper eylencilide full pvp tnt itopu ile kale yıkma serbest ve lockette olmadıgı için clan evi basınca itemleri alma var süperr
Server sizin eylenmeniz için var yetkililer açık olduğu sürece her ws yi izliyorlar ve genelde bütün hileler engelli ama hile kullananlar log da gözüküyor ve oto kick yiyor bu hile açan oyuncu anticheat a report olarak yollanıyor yetkili girince hilelerden haberdar oluyor.

GÜNCEL +
GÜNCEL +

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bağzı,eylence .s
"Kale Yıkmak Serbest"
"Lockette yok"
İnsanların emeğine yazık be.

Fake'in olduğun çok belli.Klasik fake sunucu övme denemeleri.
+ "dantelgraphics" ne güzel çalıntı isim yapıyorsunuz öyle :D Daha "Graphics"in ne olduğunu bile bilmiyorsunuzdur siz :D
Çok güzel bir sunucu imiş hayırlı olsun :D

Son düzenleme:

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bağzı,eylence .s
"Kale Yıkmak Serbest"
"Lockette yok"
İnsanların emeğine yazık be.

Fake'in olduğun çok belli.Klasik fake sunucu övme denemeleri.
+ "dantelgraphics" ne güzel çalıntı isim yapıyorsunuz öyle :D Daha "Graphics"in ne olduğunu bile bilmiyorsunuzdur siz :D
Çok güzel bir sunucu imiş hayırlı olsun :D
kardeşim lütfen fake hesap sunucu övme diye sunucuyu kirletme sunucuya sabah gelir bakarsan sunucu +15 +20 oyuncu oluyor sunucuda canlı yayın yapıldığında sunucu full doluyor sunucuyu kötülemeye çalışma sv ye iyi bakın he insanların emeğine yazık demişsin faction pvp bu kaleyi yıkarsa yada ele geçirir o omek klanı basan kişinin olur yani sende faction kur klanları kalelerini bas ve ele geçir o senin emegin olsun.....

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim lütfen fake hesap sunucu övme diye sunucuyu kirletme sunucuya sabah gelir bakarsan sunucu +15 +20 oyuncu oluyor sunucuda canlı yayın yapıldığında sunucu full doluyor sunucuyu kötülemeye çalışma sv ye iyi bakın he insanların emeğine yazık demişsin faction pvp bu kaleyi yıkarsa yada ele geçirir o omek klanı basan kişinin olur yani sende faction kur klanları kalelerini bas ve ele geçir o senin emegin olsun.....
Onları geçtim de ikinizde "eylence" diye yazıyorsunuz.Ve konuşmalarınız benziyor ondan dedim. + Şu cümleye bakmanı tavsiye ederim "dantelgraphics" ne güzel çalıntı isim yapıyorsunuz öyle :D Daha "Graphics"in ne olduğunu bile bilmiyorsunuzdur siz :D"

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onları geçtim de ikinizde "eylence" diye yazıyorsunuz.Ve konuşmalarınız benziyor ondan dedim. + Şu cümleye bakmanı tavsiye ederim "dantelgraphics" ne güzel çalıntı isim yapıyorsunuz öyle :D Daha "Graphics"in ne olduğunu bile bilmiyorsunuzdur siz :D"
kardeşim Server benim deil ben sadece kurucunun youtube sayfasını koydum eventleri orada yayınlıyor bazıları ben sv de pluginer im sv nin adınında alıntı olduğunu sanmam..

Son düzenleme:

SuperBunny

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverde rehber ilgisiz pluginer + rehber varken soru sordum basit bir soru olmasına rağmen cevap alamadım aralarındaa konuşup cevap vermiyorlar skine takan yok küfür ettim okuyormu diye mute attı bravo -- edit artık nekadar sinir olduysam sırf bunu söylemek için üyelik açtım

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde rehber ilgisiz pluginer + rehber varken soru sordum basit bir soru olmasına rağmen cevap alamadım aralarındaa konuşup cevap vermiyorlar skine takan yok küfür ettim okuyormu diye mute attı bravo -- edit artık nekadar sinir olduysam sırf bunu söylemek için üyelik açtım
kardeşim soru soracaksan ? yada /m isim msj şeklinde bildirirsen kesin olarak soruna cevap alırsın