Daire Satma

okimacera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu ikinci konum merhabalar bir gökdelen yaptım ve bunun içinde daireler var bir dairenin sadece içini dair1ic diye wg ledim şimdi istediğim bu daireyi satın aldıklarında içeriyi istedikleri gibi düzenlesinler nasıl yapabilirim ?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana parayı atsınlar. Sonra /region addowner isim yaz.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gökdelen wg li ise wg içine wg atmışsındır 2 wg yi birbirine bağlaman gerek gökdelen wg si ile dair1ic i bağlamak için şunu yaz /rg setparent dair1ic gokdelenvgsineyseonuyazburaya boylece bırbırıne baglanmıs olur sonra simple region market plugini indir at serverine onunda kullanımı basit istediğin yere bir tabela koy genellikle arsanın önüne yada içine koyarlar tabelaya eğer arsayı satacaksan tabelada 1. sıraya [sell] 2. sıraya arsanın adı yani dair1ic 3. sırada arsanın fiyatı bunu yapınca olur adam sag tıklarsa satın almıs olur diyelim yanlıslıkla sen sag tıkladın sunu yaz /srm clear dair1ic boylece tabela bir daha olusur kırmadıysan baskası alabilir kırdıysanda bir daha koy tabelayı aynı şekil yazıp

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lazkopatinki olmazsa /rg setpriority dair1ic 1 sonra /rg addowner dair1ic sonra da onun dedigi gibi tabela koyabilirsin istersen.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wg atarken expand vert kullandiysan ugrasma bile derim ben sana :( kullanmadiysan megacrafter in dedigini yap :(

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
expand vert yerden göğe vgler de alakası yok benim anlattıgım en kolayı onu yapsın

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
expand vert yerden göğe vgler de alakası yok benim anlattıgım en kolayı onu yapsın
Seçilen alanların 256 ila 0 y pozisyonları arasında tekrar boyutlanmasını sağlar. Eğer kullandıysa ki internetteki birçok cahil anlatımda bunlar mevcut. WorldGuard işlemini kaldırıp tekrardan halletmeli.

Son düzenleme:

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oda iyiymiş o plugini bilmiyordum birdaha yerin altına inip (istediğim alana wg atmak için) expand vert siz yani uğraşıyordum