CyberPvp %100 Hack Fixli Tamamen Adaletli Bir Sunucu.

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıktada yazdıgım gibi %100 hacki engellemeye çalışıyoruz kitpvp sunucusu.
şu an fixlediklerimiz.
Autosoup
Phase
ForceOP
Killaura(lockview hariç)
Regen
Phase
Fly
Fastnom
Derp
AutoDisconnect
ChatSpam
Autoeat
... ve daha fazlası.
Sizce başka hack engellenebilirmi ? Nocheat+ vs. tüm pluginlerimiz son versiyonda.
Denenen Hackler:Huzuni,flare,morbid,apex,pegasus,resiliance,xclient.
Serverimizde 0 lag vardır.Ptweaks plugini ile ping(ms) durumu azaltılmıştır.
Kitpvpde viplik sistemi var.
şu an betadadır.Denemek için(cyberpvp.minecraft.to)
Başka ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Denendi KillAura Çalışıyor

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zeki insan. Bu saydığın hile modları zaten anti-hile eklentisi bulunan her sunucuda engelli.

Sprint
ChestESP
AutoSword
AutoTool
Tracers
PlayerESP, MobESP

Bu hile modlarını engelle de " %100 Hack Fixli Tamamen Adaletli Bir Sunucu. " de şuna.

Cahilliğinizden dolayı sizi selamlıyorum.

++ Başka ne yapabilirim dedin ya kapat sunucuyu çok iyi olur.

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zeki insan. Bu saydığın hile modları zaten anti-hile eklentisi bulunan her sunucuda engelli.

Sprint
ChestESP
AutoSword
AutoTool
Tracers
PlayerESP, MobESP

Bu hile modlarını engelle de " %100 Hack Fixli Tamamen Adaletli Bir Sunucu. " de şuna.

Cahilliğinizden dolayı sizi selamlıyorum.

++ Başka ne yapabilirim dedin ya kapat sunucuyu çok iyi olur.
terbiyesizliğin lüzmü yok sanane benim sunucumdan konuyu dikkatli okursa amacım %100 hack fixli bir sunucu yapmak.
okuma yazman varsa tabi.[DOUBLEPOST=1421602328,1421602291][/DOUBLEPOST]bir kere player esp tracers autotoolun hangi swde engellendiğini gördün
bende senin cahilliğini selamlıyorum.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
terbiyesizliğin lüzmü yok sanane benim sunucumdan konuyu dikkatli okursa amacım %100 hack fixli bir sunucu yapmak.
okuma yazman varsa tabi.[DOUBLEPOST=1421602328,1421602291][/DOUBLEPOST]bir kere player esp tracers autotoolun hangi swde engellendiğini gördün
bende senin cahilliğini selamlıyorum.
Konuyu tamamen okumamak* Sorry*

Anladığım kadarıyla tüm hacklerin engellendiği bi' sunucu yapmaya çalışıyorsunu halbuki imkansız*

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zuringun amacım 1.7.2 deki hackleri fixlemek wizardhaxin tüm hacklerini değil :D şu an hacki engellemek daha kolay çünkü hackler 1.8e çıkıyor buda işimi kolaylaştırıyor şimdi diyeceksin 1.8 de fixler var fakat şu an herkes 1.7 kullanıyor.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
zuringun amacım 1.7.2 deki hackleri fixlemek wizardhaxin tüm hacklerini değil :D şu an hacki engellemek daha kolay çünkü hackler 1.8e çıkıyor buda işimi kolaylaştırıyor şimdi diyeceksin 1.8 de fixler var fakat şu an herkes 1.7 kullanıyor.
Bro zaten 1.7.2'deki hackler Wizard'ın hackleri. Tüm hacked clientlerde neredeyse aynı modlar var zaten. (hile demeyin şuna mod deyin)
Hackı engellemek kolay falan değil* SonOyuncu bile uzun uğraşlarla hackleri engelleyebildi o da adam gibi engelleyemiyor.

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zuringun sonoyuncu kadar 4000 kişilik sunucu açmıyorum 30 kişilik açıyorum anladıysan hacki engellemek daha kolay oluyor.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
zuringun sonoyuncu kadar 4000 kişilik sunucu açmıyorum 30 kişilik açıyorum anladıysan hacki engellemek daha kolay oluyor.
Yine oyuncu kapasitesi ile alakası yoktur hack engellemenin. Ya ben anlatamıyorum ya da ben anlamıyorum :(

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır ben serverle ilgilendiğim için yani sorun olmaz 5 kişilik kadromuz var yani görürüz ss atarlar 4000 kişilik swde yapmak zor.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fixlediklerimiz Demişsinde Yarım Saat Oynadım Kill Aura İle.Hiçte bir şey Olmadı.Hatta 7-8 tanede adam kestim

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
@Zurinqun zaten playeresp chestesp görsel hileler engellemeleri çok zor
dedikleri hilelerin tamamen fixlendiğine inanmıyorum ama snn dediklerin de doğru %100 deyemez
(Huzuniden slmlar)