CS:GO 'da Gelişme Taktikleri ve İpuçları

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar !
Bu gün sizlere nasıl bir CS:GO taktiği izlemeniz gerektiğini anlatacağım/anlatmaya çalışacağım.
1
Düşünün arkadaşlar. Bir oyuncunun en iyi ekipmanı ne olmalıdır ? Tabi ki kulaklığı !
Kulaklığınız iyi olur ise ses kasarak düşmanınızı kendi beyin radarınızda tespit edebilirsiniz !
2
Her haritayı incelemelisiniz. Keskin geçiş olacak ve keskin nişancıların konuşlanabileceği yerleri tespit etmelisiniz.
Böylelikle keskin nişancılardan 1 adım önde olursunuz.
3
Bir keskin nişancının en nefret ettiği şey nedir ? Tabi ki sis ve flaş ! Size önerim bomba alacak iseniz sis,flaş x2, şaşırtıcı bomba alın.
Mesela siz B gidecek iseniz çaktırmadan A Long'dan görünmeyecek bir yere bombanızı atabilirsiniz. Diğer oyuncular o tarafta ki bombayla uğraşır iken siz bombayı çoktan kurmuş olacaksınız !
4
CS:GO bir taktik oyunudur ve arkadaşlarınız ile iyi geçinmeniz gerekmekte. Takımınız da ki kişi bir Rus olsa bile onla iyi anlaşmaya çalışınız. Takım içerisinde taktik yapmanızı tavsiye ederim. Özellikle çoğu oyuncu bir yanlış yapıyor. Önceki raunt mesela Terrorist takımı A'ya bomba kurdu diyelim.(Aya nasıl çıktılar ise artık :olgun:) Yeni raunt da A'ya gitmeyin ! Sadece gözcü bırakın ve B'yi kontrol edin. Genellikle böyle durumlar CS:GO'da çok olmakta.
5
En iyi silahınızı seçin !
Hangi silahı daha iyi kullanabiliyor iseniz onu seçin yoksa kıl payı ile bile kurtulamazsınız !
6
Spray atın !
Spray nedir ?
Spray fazla seken (AK47, M249, Negev.) otomatik tüfekleri yere çömelerek veya normal bir biçimde rakibin ayaklarına nişan alarak tüfeğin sekmesi sayesinde karşı oyuncunun kafasına bol bol darbe vermektir. Böylelikle oyuncuyu maksimum (Kaçmaz ise.) 15 saniyede öldürebilirsiniz.
M249 ile spray atmayı denemenizi tavsiye ederim genellikle headshot atıyor.
İyi rekabetçi oyunlar dilerim !

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer bir video olsa kişi daha iyi olayı kavrar.
Bunu okuyan kişi acaba nasıldı az bir foruma bakayım diyecek sonra oyuna geldiğinde ölü olarak görecek.
Ama yinede algı meselesi ben sadece fikrimi belirtdim.