xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Servere Geliyorum Bakalım nasılmıs bu arada foruma göre güzele benziyor

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Servere Geliyorum Bakalım nasılmıs bu arada foruma göre güzele benziyor
Teşekkürler, genel bakım çalışması gece geç saatlerde başlayacak ufak ping sorunları var.[DOUBLEPOST=1432321007,1432235729][/DOUBLEPOST]Ping sıkıntıları düzeltildi.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapis olmasaydi iyiydi :D ama malum yaş kitlesinden dolayı lapissiz açamiyoruz, başarılar .

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Lapis olmasaydi iyiydi :D ama malum yaş kitlesinden dolayı lapissiz açamiyoruz, başarılar .
Teşekkürler, haklısınız yaş kitlesi Türkiye'de belli zaten söylemeye gerek yok.[DOUBLEPOST=1432654736,1432640650][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1433150328][/DOUBLEPOST]Güncel...

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Acıkmı Bendemi Sorun Var? :))

HİTLER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Artık gerçekten yeter playlerlar'ın emek verebileceği bir sunucu'nun Türkiyede kalmadığını düşünüyorum.Nedir bu hazıra konmak ya.Lapis,lapis,lapis her gezdiğim konuda birer lapis.Lapis denen ore oyundan kalksada sizde rahat etseniz bizde arkadaşlar.Lapis resmen beleş Vip gibi bir şey bence.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Artık gerçekten yeter playlerlar'ın emek verebileceği bir sunucu'nun Türkiyede kalmadığını düşünüyorum.Nedir bu hazıra konmak ya.Lapis,lapis,lapis her gezdiğim konuda birer lapis.Lapis denen ore oyundan kalksada sizde rahat etseniz bizde arkadaşlar.Lapis resmen beleş Vip gibi bir şey bence.
Türkiye'de oynayanların yaş ortalaması belli Lapis olmazsa tutması oldukça zorlaşır ve bu arada bu yorumun yeri burası değil burada sunucu hakkındaki görüşünü yazmak zorundasın konuyla alakasız mesaj atma.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum lapisli serverlerdan gına geldi biraz emek açılsa gerçekten iyi olacak