Crack Olayı

bekir.okudurlar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar reklam yapmak gibi olmasın ama slime hunt kanalı server tanınıtımını yaptı . Server güzel
Olacağa benziyor ama heekez abi crack olsun pre olmasın de yorumlarda . Notch crack serbest dedi diyorlar.

Afedersiniz ama notc özür dilerimmı neden crack i serbest kılsın crack yerine oyunu bedava yapardı.

Aslında o notch o hayran arasında geçen konuşmada hayranın oyunu alacak parası olmadığını ve notchun paran yoksa crack oynayabilirsin ama paran olunca al demiştir.
Yani notchun cracki desteklediği falan yok paran yoksa crack oynayabilirsin diyor. Herhangi bir teftiş sistemi yok oyuncunun vicdanına bırakıyor.

Şimdi adam crack vip alıo başka oyuna para verio ama bu oyunu crack oynuo ? Paran varsa cracki deneme olarak kullanabilirsin 60 lira pahalı çünkü ama oyunı hep crack oynayamazsın. Oynarsan ne olacak hiç. Ama yaptığın kul hakkıdır.

Şimdi 10000 kişi crack olsun diyor çünkü crackler hepsi ve bize diyorlarki biz fakiriz siz alın zenginseniz . Ulan 60 lira çokmu oyuna nası nerden girosun o pcyi nerden buldun ? Net cafeden girion desek yine para ödüo sonuçta paran var. Gerçekten durumun yoksa anlarım oyna . Ama param yok deyim dediğğm gibiysen HIRSIZSIN .

Şimdi en iyi yabancı serverlar mineplex JH hypxel mcsg ortak özelliği pre olmak.

Pre serverde küfredince nick ban atarsın biter başka bi hesap gerekir onun girmesi için
Crack de nick ban atarsın değiştirir ip ban yine çzüm değil farklı ipden girer zeki ise.

O beleşçiler sağolsun pre serverimiz yok çünkü herkes crack pre yapınca sw boş olur.

Adminler parasız server açıp vipden para toplıyacağına pre server kuramaz
Ve bence pre server kurmak oyuna destektir çünkü ben tr swlerinden bıktığım için ve oralarda oynamak için pre aldım. Yani beni pre almaya teşvik ettiler. Bizimkiler pre almak gereksiz diyor resmen.

abi bu sw crack yap lütfen hiçbir crack serveda bu özellikler yok. E olmasın farkı olsun prenin çok mu.

BEN SİZE ŞİMDİ DİYORUM Kİ ÖZELLİK İÇİN PRE ALMAYIN BU OYUNA DESTEK İÇİN ALIN .PARANIZ VARSA ALIN YOKSA OYNAMAYIN. SÜREKLİ AYNI ŞEYİ YAZIOLAR CRACKİ SERBEST BU OYUNUN DİYE ÖLE BİŞEY YOK AMA İŞLERİNE GELMEDİĞİ İÇİN ANLAMIOLAR

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Premium Serverlerin Olmasının Sebebi Oyuncu Kalitesini Elit Düzeyde Tutmakla İlgili

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü değil ama türk oyunculara bu lafı geçiremezsin

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden Türkiye'de 1 tane bile elite sunucu yok?
Suç crack oyuncu sayısının fazla olmasıdır..

Tamam crackli oynasında, benim nefret ettiğim şey başkasının nickiyle sırf skin için oyuna girmesidir.. Yoksa umrumda değil yabancılarla oynuyorum ve Türk oyuncuların çoğundan bıktım ve sevmiyorum.. Sağolsun beni hiç şaşırtmadıkları için çoğundan nefret ederim.. Ben mutluyum yani Türkiyede sunucu olsa ne olur olmasa ne olur, umrumda değil..

Burada önemli olan şey oyunu oynayan oyuncunun vicdanıdır, davranışıdır, beyin yapısıdır.. Bunlar biri bile düzgün olmazsa premiumda olsan oyunu bırakırsın..

En basit ve yakın tarih örneğini de gördük; forum sunucu açtı ben premium olur diye bekledim ama cracki desteklemeyen forum olarak bildiğim ve sevdiğim bu forum crackli sunucu açtı.. Üstelik forum adı altında açıldı o yüzden pek önemsemiyorum artık Türk sunucuları.. Hiçbirine güvenmiyorum.. (bunu eğer sunucular premium açılırsa, oynamak isteyen oyuncularında mecbur premium almak zorunda olmalarından dolayı yazdım..)

Ayrıca daha oyunu premium oynamayan kişilerinde v.i.p alma olasılığı ne kadar fazladır bilemem..

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
11 Yaşındaki çocuklar server açtığı ve 11 yaşındaki çocukların klan kurup küfürler savurdugu, 5 tl'ye VİP alıp emeğiyle oynayan normal oyuncuları Fazlasıyla abartı gelen özelliklerle oyundan soğutan oyuncular, lapis ile 15 dk'da p4 set döşeyen tiplerin artislik taslamaya çalışmaları, servere 12 yaşında bir kız geldi diye tüm abazanların kavgaya tutuşması ''Gel lan arenaya gel!!'' lafları gibi olaylar devam ettiği sürece Türkiye'de Minecraft Server anlayışı gelişmez. Ancak birkaç tane sakin,güzel sunucu bulabilirsek arkadaşlarla girip oynuyoruz o kadar.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
11 Yaşındaki çocuklar server açtığı ve 11 yaşındaki çocukların klan kurup küfürler savurdugu, 5 tl'ye VİP alıp emeğiyle oynayan normal oyuncuları Fazlasıyla abartı gelen özelliklerle oyundan soğutan oyuncular, lapis ile 15 dk'da p4 set döşeyen tiplerin artislik taslamaya çalışmaları, servere 12 yaşında bir kız geldi diye tüm abazanların kavgaya tutuşması ''Gel lan arenaya gel!!'' lafları gibi olaylar devam ettiği sürece Türkiye'de Minecraft Server anlayışı gelişmez. Ancak birkaç tane sakin,güzel sunucu bulabilirsek arkadaşlarla girip oynuyoruz o kadar.
Guzel bir TURK sunucusu bulmak imkansizdir.
En iyisi yabanci sunucular fuk da Turk sunucular love the yabanci sunucular.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
60 TL azsa bana 60 TL versene o zaman ?

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf laf etmek için ''Bana 60 lira ver'' dedin değilmi ne kadar az olursa olsun osmanlı döneminde değiliz sana kimse bir kuruş bile vermez.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf laf etmek için ''Bana 60 lira ver'' dedin değilmi ne kadar az olursa olsun osmanlı döneminde değiliz sana kimse bir kuruş bile vermez.
Anlamadın mı ? Adam 60 tl az diyor,60 tl daha iyi oyunları hakeder!(Minecrafta kötü demedim,ondan daha iyileri de var tabii ama mc de iyi.)

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamadın mı ? Adam 60 tl az diyor,60 tl daha iyi oyunları hakeder!(Minecrafta kötü demedim,ondan daha iyileri de var tabii ama mc de iyi.)
Minecraft kötü değil türkiyedeki oyuncu kitlesi kötü cidden n'olduysa 1.3 çık tığında oldu sanırsam abiiction 1.3 çıktığında bir yerden duyup dalmışlar minecrafta yoksa cidden minecraftta potansiyel vardı ancak yakında assasins creed gibi para basma makinesine dönecek bu oyun.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Premium Alıp Kaliteli Sunucularda Oynamaktansa Giderim Crached Sunucularda Vip Alıp Hileyle Adam Keserim Küfürümüde Ederim Ban Yersem Gider Yeni Hesap Açarım Diye Düşündüğünden Oyun Bu Halde

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğer bana diyorsan söyliyeyimki ben bu forumdan premiuö kazandım çekilişle ve şu anda kullanıyoum

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Notch asla "Crack oynamak serbest, crack oynayın" demedi! Notch önceden attığı bir tweet'te sorulan "Param yok, premium alamıyorum. Crack oynamak yasakmıdır?" sorusuna "Para bulasıya kadar crack oynamaya devam et, fakat premium aldığında crack oynadığın günler için pişman olmalısın." tarzında bir tweet attı. Yani asla ve asla crack oynayın demedi, sadece premium aldıktan sonra crack oynadığınız günler için pişman olun tarzı şeyler diyor. Ki Notch haklı, crack günlerim için çok pişmanım. Minecraft ne kadar güzel diyordum, premium olduktan sonra aslında crack'te gördüğümüz şeyler sadeec %10 gibi bir kısım, kalan %90 premium'da saklı :))