1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Çınarlıca Köyü | Ayrıca Yeni BURAK SERVER Mapı..

Konusu 'Haritalar' forumundadır ve burak2328 tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. burak2328

burak2328 Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    agunheadburak
    Minecraft:
    burak2329

Çınarlıca Köyü | Ayrıca Yeni BURAK SEVER Mapı..

Evvet arkadaşlar,bir zamanlar dediğim BURAK HOTEL'i hayata geçirmek nasip olmadı..Bilgisayara format atarken yanlış save dosyasını almışım.Heveslendirdiğim için öncelikle özür dilerim..
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yeni bir map ile karşınızdayım; Çınarlıca Köyü...
    Bu köyde lüks 3 katlı daireler bulunmakta.İnsanların yaşaması için ideal olan evler şu an yapım aşamasında.
    Toplamda 30 daireden oluşacak Çınarlıca Köyü'ndeki bu site,Multiplayer Serverimizde insanların yatması ve yaşaması için yapılmıştır...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Öhm,Pekii Bu Mapın Özellikleri Neler..?

30 Daireden Oluşan Bir Site;
    - Açık Mutfak
    - Salon
    - Yatak Odası
    - Teras
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    - Tavuk Çiftliği
    - İnek Çiftliği
    - Koyun Çiftliği
    NOT : Koyundan yün,inekten süt,tavukdan yumurta almak serbesttir.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    - Balkabağı Tarlası
    - 2 Adet Buğday Tarlası
    - Karpuz Tarlası
    NOT : Tarladan yeniden ekilmesi kuralıyla karpuz,kabak ve buğday alınabilir.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    - Yüzme Havuzu
    - Özel Çocuk Yüzme Havuzu
    - Sauna
    - Masaj Salonu
    - Futbol Sahası
    - Basketbol Sahası
    - Yer Altı Jakuzisi
    - Gece Kulübü
    - Canavar Engelleyici Uzun Duvar
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Map Şu anda yapım aşamasındadır.Yardım edecek arkadaşların konudan yada mesaj bölümünden bana ulaşması önemle rica olunur.

NOT :
    - EĞER BU MAPDA İSTEKLERİNİZ VARSA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ... :=)
    - MULTİPLAYER SERVER İÇİN YARDIMCI ARANIYOR..! BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.. :=)

2. sunguralp123456

sunguralp123456 Kömür Madencisi

ben yapımına yardım ederim

3. sunguralp123456

sunguralp123456 Kömür Madencisi

hamachimde var

4. prens

prens Sudan Çıkmış

bn yardim ederim

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş