ChestCommandsta warp listesi sığmayınca 2.sayfa yaptım ancak oyuncular 2.sayfaya geçince oyundan atı

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ChestCommandsta warp listesi sığmayınca 2.sayfa yaptım ancak oyuncular 2.sayfaya geçince oyundan atıyor acil yardım lazım birşeyi yanlışmı yaptım?? size kodu gönderiyorum...
Kod:
karaorumcek:
  COMMAND: 'warp karaorumcek'
  NAME: '&a&lKara Örümcek'
  LORE:
    - '&bZombi kraldan enchli altın elma elde edebilirsin!'
  ID: 52
  POSITION-X: 44
  POSITION-Y: 1

meslek:
  COMMAND: 'meslek'
  NAME: '&a&lMeslekler'
  LORE:
    - '&bKendinize en uygun mesleği seçmek için tıklayın!'
  ID: 47
  POSITION-X: 1
  POSITION-Y: 6

onlinemagaza:
  COMMAND: 'onlinemagaza'
  NAME: '&a&lOnline Mağaza'
  LORE:
    - '&bOnline mağaza menüsünü açar.'
  ID: 322
  POSITION-X: 8

kit:
  COMMAND: 'kit'
  NAME: '&a&lKitler'
  LORE:
    - '&bİstediğiniz kiti seçiniz.'
  ID: 262
  POSITION-X: 9
Ben böyle ayrı ayrı chestcommands menu klasörünün içine mesela insanlar /kit yazdıgında önlerine kit menüsü çıkıyor ve oyundan atmıyor ama ben bu /kit komutunu yazmadan warp menüsüne ekleyip ondan sonra kaydedip oyuncular warp menüsünden tıklamayı denediğinde oyundan atıyor.. neden?
\plugins\ChestCommands\menu bunun içindekileri yazıyorum:
admin-console.yml
example.yml
kit.yml
main-menu.yml
meslek.yml
onlinemagaza.yml
plugin-tutorial.yml
warp.yml

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sen ban yememiş miydin?

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sen ban yememiş miydin?
Evet ama özür diledim ve desteğe ihtiyacım var... bu kadar kabalık olmaz? :/
bu forumda benim kafamı yaşayan furryler var ama onlar banlanmıyorda ben banlanıyorum neden bilmiyorum... ama ban istemiyorum kurallara uyarım.
neyse destek lazım...
heryerden banlanıyorum artık dayanamıyorum hep üzülüyorum... psikolojim bozuldu bu yüzden

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Evet ama özür diledim ve desteğe ihtiyacım var... bu kadar kabalık olmaz? :/
bu forumda benim kafamı yaşayan furryler var ama onlar banlanmıyorda ben banlanıyorum neden bilmiyorum... ama ban istemiyorum kurallara uyarım.
neyse destek lazım...
heryerden banlanıyorum artık dayanamıyorum hep üzülüyorum... psikolojim bozuldu bu yüzden
Kimse bu forumda gereksiz yere banlanmıyor, şu an yaptığın şey arkadaşının kafasına bir tane geçirip özür dilemekten farksız bunun neresi kabalık olsun? Banlanma sebebine bir bak derim öğrenmiş olursun.

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kimse bu forumda gereksiz yere banlanmıyor, şu an yaptığın şey arkadaşının kafasına bir tane geçirip özür dilemekten farksız bunun neresi kabalık olsun? Banlanma sebebine bir bak derim öğrenmiş olursun.
Bir daha yapmam ama? Hem desteğe ihtiyacım oluyor sunucum ile ilgili...
Ben ne yaptığımın farkında değilmişim...
Bir tane furry arkadaş varda fantazi seven biri ondan etkilenipte saçmalamış olabilirim belki ama üzgünüm...
Adı polka falan işte tam hatırlamıyorum o furrynin adını.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bir daha yapmam ama? Hem desteğe ihtiyacım oluyor sunucum ile ilgili...
Ben ne yaptığımın farkında değilmişim...
Bir tane furry arkadaş varda fantazi seven biri ondan etkilenipte saçmalamış olabilirim belki ama üzgünüm...
Yapıp yapmayacağın bir şey değiştirmez önemli olan yapmış veya yapmamış olmandır, yaptıysan cezanı çekmek zorundasın, üzülmekle bitmiyor bu işler.

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yapıp yapmayacağın bir şey değiştirmez önemli olan yapmış veya yapmamış olmandır, yaptıysan cezanı çekmek zorundasın, üzülmekle bitmiyor bu işler.
Burası technopat değil o zaman ceza istemiyorum lütfen... Psikolojimi alt üst ettiler yeterince zaten... Durumum tımarhanelik olabilir babam söylüyor bana...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Burası technopat değil o zaman ceza istemiyorum lütfen... Psikolojimi alt üst ettiler yeterince zaten... Durumum tımarhanelik olabilir babam söylüyor bana...
Buranın neresi olduğu önemli değildir, her mekanın kendine özgü uyulması gereken kuralları vardır, psikolojin alt üst oluyorsa forumu bırak hatta sanalı, şu an burada durman eğer öyle bir durum olsaydı saçma olurdu.

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Buranın neresi olduğu önemli değildir, her mekanın kendine özgü uyulması gereken kuralları vardır, psikolojin alt üst oluyorsa forumu bırak hatta sanalı, şu an burada durman eğer öyle bir durum olsaydı saçma olurdu.
Ancak benimde destek alma hakkım var? Kurallara uyma karşılığında?

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kurallara uymayan birinin destek alma hakkı yoktur.
Ama artık uyacağım lütfen affedin beni :( Türk abii gibi hissediyorum farkındayım... "Lütfen beni affedin lütfen" derken ben öylesine demiyorum ciddiyim kurallara uyacağım söylemekten utanıyoruz bunu... Gerçekten üzgünüm.
Kurallara uyacağım diyorum...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ama artık uyacağım lütfen affedin beni :( Türk *****i gibi hissediyorum farkındayım... "Lütfen beni affedin lütfen" derken ben öylesine demiyorum ciddiyim kurallara uyacağım söylemekten utanıyoruz bunu... Gerçekten üzgünüm.
Kurallara uyacağım diyorum...
Bir hırsız yakalandıktan sonra "Lütfen beni affedin lütfen kurallara uyacağım" dediğinde ne zamandan beri affediliyor?

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir hırsız yakalandıktan sonra "Lütfen beni affedin lütfen kurallara uyacağım" dediğinde ne zamandan beri affediliyor?
Genelde yasağı bittikten sonra. Ayrıca benim yasak sınırsızdı 1 ay yada 10 gün değildi ban sebebinde sadece spam yazıyordu. ve yasaklanmak istemiyorum lütfen beni affedin. haklısınız. Hatta hesabımdaki bütün konularım silinmiş :(

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Genelde yasağı bittikten sonra. Ayrıca benim yasak sınırsızdı 1 ay yada 10 gün değildi ban sebebinde sadece spam yazıyordu. ve yasaklanmak istemiyorum lütfen beni affedin. haklısınız.
O zaman sonsuza dek beklemen lazımdı, bak şimdi bir kuralı daha çiğnemiş oldun "Alternatif Hesap Kullanımı".

erdemalsirt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O zaman sonsuza dek beklemen lazımdı, bak şimdi bir kuralı daha çiğnemiş oldun "Alternatif Hesap Kullanımı".
Ancak hesap açmamın mantıklı bir sebebi var lütfen kural çiğnemeye girmezki? Beni affedin yani... Bu kadarını kaldıramam aşırı ön yargıyı sevmem. Demek istediğim sizler birer robot değilsiniz, insansınız o yüzden acımasızlık olmaz değil mi?