CdKeySpot Saçmalığı fikirleri alalım (sorunlar-Görüşler)

Premium dağıtımı devam edilmelimi

• Kullanılan toplam oy
    3

KaanKaplan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz üzere CdKeySpot firmasını bir kampanyası vardı 100 entry yada 100 görüntülenmeye minecraft premium hesap veriyor fakat bu insanları canından bezdirdi sebebi ise çok zeki olan türk arkadaşlar minecraft premiumu alıyor bununlada kalmıyor hack hile kurup öyle oynuyorlar MCSG de oyunuyorum bakıyorum adam gelmiş beni tahta kılıçla 2 vuruşta öldürüyor bi çok insanda bundan şikayetçi

tabikide her insanın oyun oynama hakkı var kimse bunu elinden alamaz ama buda çekilir bir şey değil

İYİ FORUMLAR

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
minecraftin kendi sitesinden almadigin premiuma güvenmeyeceksin 1-2ay dayanir anca
bu arada butür siteler %90 kandirmacadir sadece site sahibi kazançli cikar sizin eliniz bos kalir

KaanKaplan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
doğru söylüyosun ama CDkeyspot premiumları şöyle elde ediyor mesela benden 5 tlye alıyor şifre değiştirip satıyor sonuçta elbet kapanacak

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Nereden Nereye Bağladın Onların Pre Vermesi İle Hile Kullanma Ne Alaka Şimdi Dersin Hesap Bedava Olunca Ban Yemekten Korkmaz Hile Kullanırlar :D
Gerçekten Oyunda Hile Kullananları Sevmem Özellikle S.G Serverlarda Sen O Kadar İtem Topluyorsun 20 - 30 Chest Açıyorsun Adam Bulduğu İlk Damagesi Olan İtemle Kesiyor Seni Sonra S.G Den Soğutuyorlar İnsanı Bazılarıda Düşünüyor Bunlar Hile Kullanıyor Ben Neden Kullanmayayım Ben Enayimiyim Diyor Onlarda Açıyor Hileyi Böylede S.G veya H.G Demek İteminin Değil Hilenin Konuştuğu Bir Oyun Oluyor

KaanKaplan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nereden Nereye Bağladın Onların Pre Vermesi İle Hile Kullanma Ne Alaka Şimdi Dersin Hesap Bedava Olunca Ban Yemekten Korkmaz Hile Kullanırlar :D
Gerçekten Oyunda Hile Kullananları Sevmem Özellikle S.G Serverlarda Sen O Kadar İtem Topluyorsun 20 - 30 Chest Açıyorsun Adam Bulduğu İlk Damagesi Olan İtemle Kesiyor Seni Sonra S.G Den Soğutuyorlar İnsanı Bazılarıda Düşünüyor Bunlar Hile Kullanıyor Ben Neden Kullanmayayım Ben Enayimiyim Diyor Onlarda Açıyor Hileyi Böylede S.G veya H.G Demek İteminin Değil Hilenin Konuştuğu Bir Oyun Oluyor
bağlamam şu yönde herkeste premium olunca insanlar zeki olduğunu düşünüp hile kullanır yani bkz: tavuk azalınca böcek çoğalır gibi

XxKronixManyaqxX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende şu an Entry Biriktiriorum Zaten Premium Hesabım var ama yinede Yedekte olsun :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
bağlamam şu yönde herkeste premium olunca insanlar zeki olduğunu düşünüp hile kullanır yani bkz: tavuk azalınca böcek çoğalır gibi
Pre Olmakla Alakası Yok Adamlar Crachedken Hile Kullanıyor Zaten :)
Pre Olunca Neden Zeki Olduğunu Düşünüp Hile Kullansın ?

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Küfür Kullanımı
Aile dostu bir forum olarak küfürleri
engellemek için küfür filtresi
kullanıyoruz, fakat yinede küfüre tam
olarak engel olamayabiliyor. Küfür
içerikli tüm gönderiler kaldırılacaktır.
Kısaltılmıs küfürler, kendi kendinize
sansürlemenizde buna dahildir.
Tıklama Karsılığı Birseyler
Vereceiini Vaad Eden Linkler
Tıklama karsılığında Minecraft Gift
Kod, para ve benzeri şeyler vereceğini
vaad eden linklerin paylaşımı
yasaktır.
Bu kuralları çiğnemiş
bulunmaktasınız. İçerik
kaldırılmazsa bu kurallara göre ceza
alacaksınız. @Schaffer79
İçerik kaldırıldı. Canyo

Moderatör tarafından düzenlendi:

KaanKaplan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pre Olmakla Alakası Yok Adamlar Crachedken Hile Kullanıyor Zaten :)
Pre Olunca Neden Zeki Olduğunu Düşünüp Hile Kullansın ?
zaten türk serverlerde takılamerika akıl karı değil hele ki pvp serverlerde ben bunlardan kurtulmak için premium aldım