ÇakmaLobi Ne Düşünüyosunuz ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Ben baya bir süredir çakmalobi kullanmaktayım, bunun hem iyi hemde kötü yanları var.
Tabi belli iyi yanları çok hoşuma gidiyo mesela beleş animatedmotd,ddos koruması
kötü yanları ise bot'tan korunmak için siteden kayıt yapmak zorundasınız.
anlamadığım bir şekilde siteden kayıt yapmassanız whitelist olsa bile antibot olsa bile göçertiyor sunucunuzu
bu siteden kayıt olmayıp giriş yapanlar nası botu önlüyo ?
önerileriniz varmı ?

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
anti bot pl leri :/ online mod veya hamachi ve bi tane benim düşündüğüm (soruna yol açabilecek :D) bi skript

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bir hub sunucun var ise bi siten olması lazımki siteden kayıt yaptırasın siteden kayıtdanda kayıt botu atılır fakat birçok site scriptleri bun u engelledi ki site alırkende dikkat etmelisin.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Zaten bir hub sunucun var ise bi siten olması lazımki siteden kayıt yaptırasın siteden kayıtdanda kayıt botu atılır fakat birçok site scriptleri bun u engelledi ki site alırkende dikkat etmelisin.
Sitem Var, Oyuncular Siteden Kayıt Olmaya Üşeniyor Ama :) ÇakmaLobi'de Sitem Durcak Ama Oyuncular Kayıt Olmak İçin Siteye Girmek Zorunda Olmicak Ama Böle Yapıncada Bot Atıyolar O Sorunu Nasıl Çözücem ?

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sitem Var, Oyuncular Siteden Kayıt Olmaya Üşeniyor Ama :) ÇakmaLobi'de Sitem Durcak Ama Oyuncular Kayıt Olmak İçin Siteye Girmek Zorunda Olmicak Ama Böle Yapıncada Bot Atıyolar O Sorunu Nasıl Çözücem ?
oyuncuları siteden kayıt olmaya zorla

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siteden kayıt yaptırıcaksın o zaman dostum , girince mesaj yoluyla kicklettir siteni yaz kayıt olun vs vs diye işte authme de ayarı vardı galiba

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu Az Öyle, Ben Siteden Kayıt Olsun İstemiyorum Ama Bot Atılsında İstemiyom. Nası Önlicem ?
Bak siteden kayıt her zaman en iyisidir, yap siteden kayıt. Zaten oyuncu gelirse; siteden kayıt olsa bile gelir hiç merak etme. Tabii oyuncu gelmiyecekse ne yapsan da gelmez. Yap siteden kayıt temiz, hatasız; kayıt olsunlar/bot saldırısı olmasın miss gibi değil mi? En azından sunucun rahat eder, sunucunun kalitesi artar. Benim en büyük hatalarımdan biri, siteden kayıt yapmamak (Sunucum 100 olurdu, hemen BOT saldırısı başlardı. Gece: 03.00 saat'i civarında bile saldırı aldığımız oldu.)

Eğer aklın varsa, siteden kayıt yap. Kafan rahat olur, sunucun rahat eder, oyuncuların rahat eder; bot yersen, girişler kapalı olucak sunucuya yanlış mıyım? Girişler kapalı olunca daha fazla oyuncu kaybediceksin, siteden kayıt'ı yap en azından oyuncu kaybetmezsin. Hayırlı günler, umarım fikrini değiştirmişimdir.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bak siteden kayıt her zaman en iyisidir, yap siteden kayıt. Zaten oyuncu gelirse; siteden kayıt olsa bile gelir hiç merak etme. Tabii oyuncu gelmiyecekse ne yapsan da gelmez. Yap siteden kayıt temiz, hatasız; kayıt olsunlar/bot saldırısı olmasın miss gibi değil mi? En azından sunucun rahat eder, sunucunun kalitesi artar. Benim en büyük hatalarımdan biri, siteden kayıt yapmamak (Sunucum 100 olurdu, hemen BOT saldırısı başlardı. Gece: 03.00 saat'i civarında bile saldırı aldığımız oldu.)

Eğer aklın varsa, siteden kayıt yap. Kafan rahat olur, sunucun rahat eder, oyuncuların rahat eder; bot yersen, girişler kapalı olucak sunucuya yanlış mıyım? Girişler kapalı olunca daha fazla oyuncu kaybediceksin, siteden kayıt'ı yap en azından oyuncu kaybetmezsin. Hayırlı günler, umarım fikrini değiştirmişimdir.
Zaten Siteden Kayıtla Giriliyo Sunucuma Ama Türkler O Kadar Üşeniyoki Kayıt Olmaya :( Gelişemiyorum Bazı Sunucular Siteden Kayıt Yapmamış Ama Ne Bot Yiyo Nede Bişi Oluyo Çakmalobili Mis Gibi Yaşıyo Onu Nasıl Yapacağımı Soruyorum ?

güncel++