Bukkit | Sunucu Kurulumu

ankara0665

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
plugin yüklemeyide anlatsan süper olur dosyanın adını değiş derken ? craftbukkit-1.1-R1-SNAPSHOT.jar yerine craftbukkit-1.2.5-R1-SNAPSHOT.jar mu yazcaz ?

Xspymx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herşeyi Yaptım Ama Videoda x84 var ya Onu nerden Buldun Anlamadım Kardeşim...

DevPlus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyi Yaptım Ama Videoda x84 var ya Onu nerden Buldun Anlamadım Kardeşim...
Windows işletim sistemin önemli. 32 bit mi yoksa 64 bit mi öğrenmen gerekiyor... Benimki 64 bit olduğundan sonunda (x86) var senin 32 bit ise x86 yazmana gerek kalmaz

hasan4100

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler bir şey sorucam port açmak güvenlimi ben nette bazı güvensizlikleri olabileceğini duydum ve güvenli olması için neler yapabilirim ?

hasan4100

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ve port açmadan hamachi ile bukkit server oynanabilirmi ?

lGrosTeAngsT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bişi sorucam yeri mi ama kurdum serveri arkadaşla oynuyoruz ben çıkmak zorunda kalıyorum arakdaş açık kalsın diyor ben oyunu kapptagım anda sv kapanıyor

lGrosTeAngsT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bişi sorucam yeri mi ama kurdum serveri arkadaşla oynuyoruz ben çıkmak zorunda kalıyorum arakdaş açık kalsın diyor ben oyunu kapptagım anda sv kapanıyor

DevPlus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
VDS veya VPS almadığın sürece 7/24 sunucu açamazsın. Tek çare bilgisayarının açık durması

cakall

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Port ve Sabit ip i yapamıorum Modem Arayüzüne Girmeden yapamıomuyuz Portsuz kuramıyomuyuz