1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Bukkit Server Lag Problemi

Konusu 'Minecraft Sunucu Destek' forumundadır ve ByGreat734 tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. ByGreat734

ByGreat734 Ağaç Yumruklayıcı

Merhaba arkadaşlar.Serveri ilk olarak arkadaşımla açmaya karar verdik.Onun interneti fiberdi.O açınca rahat 35 kişi giriyordu lagsız inanın.Kişisel problemlerinden dolayı açamamaya başlayınca server dosyalarını ben aldım.Ben açıyorum, 4 GB ram veriyorum run.bat'a (yani başlat.bat) internetimde fena değil fakat 8 kişiden sonra lag oluyor.Çıldırıyorum.Acaba sorun ne olabilir?Nasıl çözebilirim?

Haritadan kaynaklı olabilir mi? Teşekkür ediyorum acil cevap gerekiyor.

2. SEMH28

SEMH28 Zombi Katili

lag clear indir

3. ByGreat734

o tür şeylerin hepsi var düzenli tutuyorum onla ilgisi alakası yok.cevabın için teşekkürler

4. KroFessionaL

KroFessionaL Kömür Madencisi

Steam:
    asafcan0707
    Minecraft:
    KroFessionaL07
    Eski bir harita ise lag sorunu ondan kaynaklıda olabilir tabi düşük bir ihtimal.

5. ByGreat734

Eski değil.Bir de şöyle bir olay var.Dümdüz map açınca 20 kişi bile girebiliyor lagsız...

6. SEMH28

SEMH28 Zombi Katili

o zaman map çok nps var veya hareketli obje lav vb.

7. EnesMC_

EnesMC_ Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    EnesMC_
    Benim Portlu Server Var Ama 5 6 kisi gecince Lag Oluyor Kafayi Yiyom :/
    Bütün Lag azaltma Pluginlerini indirdim Mapda cokhareketli objeler de yok.
    --FenaLagVar--
    :hasta:

8. SEMH28

SEMH28 Zombi Katili

servere ram ver

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş