Bugsuz bir sunucu için

StreetStiLLs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Survival sunucumda oluşabilecek tüm bugları kaldırmak istiyorum. Aklıma gelmeyenler konusunda yardımcı olurmusunuz.
1) eşya tabelası yasaklanacAk
2)portal yasaklanacak ama ateşi yasaklamadan bunu nasıl yasaklayanilirim? (Sadece spawnda olucak portal)
3) market bugu olmayaca(bunu pluginlemi halletmeliyim)
4)xray ile hızlı maden bulamasınlar diye bir sınırlama koymam lazım (bu pluginin adı nedir?)

Ve bildiğiniz başka buglar?

Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
3. yü market fiyatlarını kendin ayarlayıp craftingi dikkate alarak yapabilirsin.Mesela elmas blok 9000 se elmasın fiyatı 1000 olmalı.
4. için orebfuscator kullan.
2. yi bilmiyorum.
1. yi yasaklaman gereksiz

StreetStiLLs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Market bugundan kastım adamlar market açınca item kodunu yazarak sarış yapıyorlar ya bir bug ile sandıkta item yokken item alabiliyorlar.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Market bugundan kastım adamlar market açınca item kodunu yazarak sarış yapıyorlar ya bir bug ile sandıkta item yokken item alabiliyorlar.
Chestshop 3.7.9 u yükle olmaz öyle bir şey daha istersen yardımcı olayım bildiğim birkaç bug daha var

V

VerectusGC

Ziyaretçi
1. Eşya Tabelasının Craftingini Yasaklamak Istiyorsan Notcha Söyle.
2. Server.Propertiesten Allow-Netheri False Yap. Kimse Portal Açamaz Ama Multiverse Core Ve Multiverse Portal Ile Portal Açabilirsin.
3. ChestShop 3.7.9 Sürümünü Indirebilirsin
4. Orebfuscator

StreetStiLLs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yani nether ile ilgili anladıgım bir nether mapı bulup onu ayrı bir world olarak kaydedeceğim sonra Multiverse Portal ile onu bağlayacagım?