Bot Saldırılarını Önlemek İcin Yapılması Gerekenler

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Arkadaşlar Bot Saldırılarını Önlemek Icin Yapmanız 1-2 Yol Gösterecegim Umarım Begenirsiniz

1-) Pluginler İle: AntiJoinBot , AntiBot , AntiBotUltra , AntiProxy , OnlyProxyJoin Pluginleri 1 Nebze Olsun Engeller
2-) FakeLobi İle: Servere FakeLobi Kurma Bu %99 Engeller Cünkü Oyuncular Ilk Fakelobiye Giriş Yaptıgı Icin Büyük Bir İhtimal Engeller
3-) Websiteden Kayıt: Websiteden Kayıt Yaparsınız Sunucuza Bot Atma İmkanları Sıfır'a İner ( Diye biliyorum)

Arkadaşlar uzun bir zaman minecraft işlerini bırakcam Kız Arkadaşıma zaman ayırmayı düşünüyorum
Fakat 3.5 - 4 Yıllık tecrübem ile forumda böyle konular acmaya başlıyacagım zamanım oldukca acıcagım
Arkadaşlar Bir nebze yardimci olduysam ne mutlu bana eger işinize yaradıysa begenmeyi ve yorum atmayı unutmayınız
benim bilgim bu kadar lütfen konu altında tartışmayınız.​

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Hiç biri bir işe yaramaz.Küçük saldırılar için evet engeller ama bu devirde artık düşük saldırılar yok bir bot atıyorsun sunucuya saniyede 100 kişi giriyor.

Tek çare - AdressLimit.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hiç biri bir işe yaramaz.Küçük saldırılar için evet engeller ama bu devirde artık düşük saldırılar yok bir bot atıyorsun sunucuya saniyede 100 kişi giriyor.

Tek çare - AdressLimit.

Proxy dedigin şeyi önlüyor zaten

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biraz önce farklı konuya yazdım burayada yazayım..
bungeecord yada server üzerindeki yükü hiçbir şekilde kaldıramicaksınız.
yapıcagınız en köklü çözüm bir plugin yazip o plugin ile firewall a ufak bir komut göndermesini sağlayabilirsiniz.
bu şekilde firewall otomatik olarak ip yi banlayacaktır.
bu da firewall da kalmasını sağlar.
kesin çözüm budur yani firewall dan engellemektir.
2. bir çözüm yöntemide var olan bungeecord yada server kanalını redis e yükleyip sadece redis üzerinden bungeecord ve serverlerin erişimlerine ulaşmanızdır.
böylelikle bungeecord a yada servere gene yük gelecek ama sorgu yükü redis serverine geçici olarak yüklecektir ve ping çıkma olasıgı %90 oranında azalıcaktır.