BlueSky! [Kendi Yapımım!]

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar!
Sizlere kendi yapımım olan bir haritayı göstereceğim.Aslında bana yardım eden yani haritayı birlikte yaptığımız bir arkadaşım var =)
Her neyse,bu mapi aslında SkySurvival'a benzetebilirsiniz.Oyunda bir çimen gezegende doğuyoruz ve burada chestlerden falan eşya alıyoruz farklı gezegenlere giderek bir kaç blok topluyoruz.Bu blokların bazılarını kendiniz yapmalısınız,bazılarını gezegenlerden bulacaksınız.Aslında bir kaç arkadaş blokları toplamadan sona gideceğine eminim çünkü redstone ile aramız o kadar iyi değil.Bir redstoner arkadaş arıyorum aranızdan birisi çıkarsa lütfen söyleyebilir mi ? Ayrıca ara sıra spawnda doğmak yerine kara deliğin orada doğabilirsiniz.Oyunda gizli chestler vardır arkadaşlar.Normalde oynayınız,Keep Inventory yapmak serbesttir.Fazla uzatmadan resimlere geçelim ;
Başlangıç

Küçük Kulübe ve Kum Adası

İnek Adası ve Buz Adası

Silverfish Adası

Büyük Görev

İndirme Linki ;
Tıkla!
Resourse Pack ;

Tıkla!
Versiyon ;
1.7.2 ve üstü

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
solar survival çakması gibi bir şey olmuş genede sağol yani.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen resimler gözükmüyor. Buraya Upload : hizliresim.com :)

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sadece sizde gözükmüyor.Ayrıca hizliresim.com sitesi berbat bence.Bir kaç gün sonra siliyorlar resimleri.

Rewingle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğimiz solar survival olmuş bunun gibi daha bir sürü map oynadım.Biraz daha yaratıcı olabilirsin ama yinede emeğe saygı