Blazerd Online PvE - PvP Heycanına sende kayıt ol (AÇIK)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba arkadaşlar,ben barış forumdan tanıdınız gibi "blackone1991".Yeni projeyle karşınızdayım ve proje kapalı betadan çıktmak üz açık betaya geçti.Şimdi bu server'da yer kapmaya hazır ol.

06.27.2014 Tarihinde serverımız açılıyor!!!!!!
Uzun beklemenin ardından serverımız tekrar aktif olacaktır.
Arkadaşlar bu arada OYUDA WHİTE LİST VAR BURADAN YORUMA ADINIZI YAZIN.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sürüm : 1.7.4
IP: xxxxxxxxx.sytes.net
Resim

Bir kaç özellik;
* Can sistemi yukardaki enderdragon yani bossbar dedğimiz yerde canınız gözükür.
* Özel itemler levellerinize göre yaratıklardanda o kadar güçlü item düşer örn: "1 lvlsınız 1 hasarlı balta düşer 43 lvlsınız 50-73 hasar arası balta düşer."
* Pazar sistemi (YAKINDA)
* Sınıf sistemi kolaylıkla sınıf seçip o sınıfınızı geliştirirsiniz ve yetenek güçleriniz vardır.Örn:"Büyücünün ateş topu fırlatma özelliği gibi..."
* Oyun para birimi zümrütdür zümrütler kemik satarak kazanılır.

* Tapu sistemi Eşya satıcısından tapu alarak başlangıç bölgesinde bir ev sahibi olun.

Server'dan gelişmeler
- Eşya'ya özel güçler verebilme eklendi.
Resim:
- Duello sistemi eklendi.Şehir'de kolayca istediğiniz oyuncuyla duello(Savaş)yapabilceksiniz.

- Canlı element yaratıkları eklendi
Resim:
- Sopalara özel yetenekler eklendi ( Eklenip çıkartıla biliyor.)

Resim:
--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

Idk_John

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten güzel ama birkaç perm sorunu var.

1-/level komut

Birde şu spellleri nasi kullanıcağımızı söylerseniz kitapta ve daha çok spell getirirseniz gerçekten iyi olur.
Level kasmak çok kolay ve item yapmakta öyle daha çok çeşitlilik gelmeli oyuna taş vb eklemeli kendinize özel texture pack yapmalısınız mesela taşlarla büyü basabilmeliyiz.Daha bugun basladım full enchli dia set var ve sharp 8 kılıç oyun çok kolay bitiyor.

Server kapalımı?[DOUBLEPOST=1395564554,1395494502][/DOUBLEPOST]Server niye kapalı. Ara sıra kapanıyor?
Server gerçekten güzel birde 7/24 online olsa.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İlk başta sw güzel ama bir vps hosting almadığınız için 7/24 değil.Ama biz bir server (nitrado) kuracağız.ve seninde bilgili olduğunu fark ettim.
Yani sana kuruculuk verebilrim.Hatta istersen senin serverininde bir takım yerlerini benimkinde kullanabiliriz.Seçim senin.Gel birlikte birbirimizin swsini birleştirelim 7/24 nitradodan alalım.Hem sana masraf etmes tabi bana her ay 25 tl olacak. :D para hazır yani. :D
Neyse kabul ediyorsan skype adresimi vereyim.
Seçim senin.Yaşın farketmez.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkezin sorununu anladım ilk olarak şunla başlıyayim:
1- Server'ın mapı,pluginler,özellikleri yenilenecektir.
2- 30TL'ye yaz tatilinde nitrado server satın alıcam (OZAMAN BİTMİŞ OLACAK ÇÜNKÜ)
3- Yeni özellikler eklicem ( Bir kaç kendi pluginim vardı betadan sonra koymayı düşünüyordum bir kaçı; + basma,taş basma,özel yetenekler (Uçmak gibi),Canlı ağaçlar,Büyücü sopaları,ve özle kan efekti (Kan efekti dandik değildir.)
Sorunuz ve yardımlar için;
Ve forumdan ö.m atabilirsiniz.

Idk_John

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer o dediklerini yapar ve birde özel texture pack yaparsan.(tabi diğer serverler gibi yüklemeyeni banlamaz isen)çok güzel olur.Hem level atlamayı biraz zorlaştır veya sınırı yükselt 1 gün oynadım 55 lvl oldum? 200-300 lvl sınır filan olsun :D.

Tamam editledim :D.

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reklam yapmassak sevinirim ve öyle yapıcam :D

Lego52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ne Zaman Açılır Tam Tarih Please :)

Lego52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xD Hatırlattıysam ne mutlu bana :)