Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bladeheart RPG - http://bladeheart-rpg.tk/

Bladeheart RPG, Darkness- ve Mograine tarafından kurulan Minecraft tabanlı roleplay sunucusudur.Sunucu, 28 Kasım'da temellerini atmaya başladı.Minecraft ortamında bulduğumuz bu boşluğu değerlendirmek için bir Role Play sunucusu açmayı planlanlıyorduk ve bu planladığımız projeyi günümezdeki yerine oturtdurduk.Sunucu içersindeki konsept bir rol sunucusu "Role Play" olup bu konsept üzerinden gerçek hayattaki gibi davranmak ya da bir film senaryosunda oyuncu olarak kendi karakteriniz ile bir bütün olabilmektir.RolePlay'ı kavramak için forumda bulunan rehberlere göz atabilirsiniz.

Kaçakcılık Sistemi (+)
Göz Bağlama Sistemi (
+)
Dinamik Meslek Sistemi (
+)
Payhour Sistemi (
+)
Fıçı Sistemi (+)
Piyano Sistemi (
-)
Dil Sistemi (
-)

IP: bladeheartrpg.nitrado.net
Site: www.bladeheart-rpg.tk

Son düzenleme:

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder lazimsa :
Merhaba Arkadaşlar ben Erenmuslu çok uzatmadan başvuruma geçelim ilk bi kendimden bahsediyim.
Küfür etmem Saygılıyımdır herkeze eşit Davranırım . Bu forumda büssürü Yarışmaya katılmışımdır Hepsindede Dereceye girmişimdirBir çok serverde Builder oldum Çok uzatmadan başvuruma geçem :D

Ad:Eren
Soyad:Muslu
Kaç yıldır minecraft oynuyorsun:1.8.1 sürümünden beri
Tecrubelerin: osmanlıCraft PehlivanCraft AxiKral SelçukluCraft ve bir kaç adını hatırlamadığım serverde Builder Oldum.
Yaptığın Bir kaç eser:
Bunu bir yarışma için Tario76 ile birlikte yapmıştım
bunu ise normal Eserlerimizden :D

Buda var

Buda var

Daha var ama Bulamadım resimleri

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Builder lazimsa :
Merhaba Arkadaşlar ben Erenmuslu çok uzatmadan başvuruma geçelim ilk bi kendimden bahsediyim.
Küfür etmem Saygılıyımdır herkeze eşit Davranırım . Bu forumda büssürü Yarışmaya katılmışımdır Hepsindede Dereceye girmişimdirBir çok serverde Builder oldum Çok uzatmadan başvuruma geçem :D
Ad:Eren
Soyad:Muslu
Kaç yıldır minecraft oynuyorsun:1.8.1 sürümünden beri
Tecrubelerin: osmanlıCraft PehlivanCraft AxiKral SelçukluCraft ve bir kaç adını hatırlamadığım serverde Builder Oldum.
Yaptığın Bir kaç eser:
Bunu bir yarışma için Tario76 ile birlikte yapmıştım
bunu ise normal Eserlerimizden :D
Buda var
Buda var
Daha var ama Bulamadım resimleri
Builder değilde daha çok tester alımlarına bakıyoruz.Buyurun tester başvurusu: http://bladeheart-rpg.tk/forum/showthread.php?tid=2

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Deniz abi senin serverların hep mükemmel oluyor bununda öyle olacağından eminim :)

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler baylar, reklamcı değilde daha çok sponsor olacak kişiler arıyoruz.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak:
bir rpgde zaten alım olmaz şimdi sen hangi rpg de reklamcı yada builder alımı gördün(bkz. : @lowmand ,@Erenmuslu usta mimar )
2.de:
biraz konuyu detaylandırın bir konuda maptan en az 5 ss zorunlu mapiniz bitmiş diye biliyorum hem koyun

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sabit Emote Sistemi, kodlanmıştır.şu an sistem sadece adminlere özeldir, daha sonra oyunculara bu sistemi aktif edeceğiz.Sabit Emote kullanmak istediğiniz bir yer varsa bunu helpopdan belirtin en kısa sürede gelip sabit emotenizi ayarlarız.Sabit Emote Sistemi hakkında video: