Bir Köy Buldum!

LeoCandan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben çit çekiyom ışıklandırıyom bi fark yok :pray: genelde süper düz modda oynuyom içerde balçık ordusu oluyo onları temizlicem diye krize girdim geçen gün TNT döşedim köyün altına sinirden patlattım :D:roflmao::D:roflmao::D:roflmao:
Bi fark yok fakat duvar görüntü olarak daha iyi duruyo :)

SpawN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehehe :D Kızmaz onlar bakar sadece

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence her köye bi villager spawnı lazım sonra zombiler hepsini öldürüyo tks sistemi de beraberinde ölüyo :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır,aksine zombilerin tek sorunu kapıyı kırmak dedigim sey zombiler kapıyı kırdıktan sonra gidiyolar,eğer herhan gibi bir serverde oynuyorsan ve sen köylüleri bulduktan birkaç dakika sonra yokoluyorsa,bu serverlerdeki CLAG plugininin sorunudur. Tüm moblar ve NPC ' ler lag yaptıgı için CLAG siliyor ama tek kisilik modda oynarsan sorun yok.
Ben online serverlerden bahsetmiyordum :)

Baarraann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben tam böyle köyün içinde doğmuştum sürvival modda bunların çıkacağını bilmiyodum halla halla ben nie creative kurdum diyip çıkmıştım =)

Berkay Öcal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bikere oynarken köylüler çiftleşiyodu biri diğerinin yanına gidiyor bekliyor sonra kalpler çıkıyordu :D

anikuta

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben köy bulunca hepsini işkence makinası yapıp (sır bir makine tek ben bilom)öldürüp köye el koyuyodum :D

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben onları yamalamayı çok seviyorum :) ilk önce hayvan çiftlime buğday alıyorum sonrada evlerdeki bazı değerli eşyaları çalıyorum ondansonra evime
gidiyorum

ama malesef 1. kurdum orda can verdi :cry: orada bir çukurardı orada lavda vardı orda demir çıkarırken birden beni köpeyim beni itti
bende köpeyimde la ın içine düstük ben kurtuldum zaten fazla içine girmemiştim ama köpeğim için aynı seyi söyleyemezdimgözlerimin önünde
öldü bende onu yanarken izledim :(

ondansonnra lav ı söndürdüm ve cenazeyaptım çiçekler koydum ve tabela tabelaya şöyleyazdım R.I.P
1.
WOLF
Benim ki de beni çok seviyordu benle çatıya geldi 3 kez düştü bende ona mezar yazdım ama yanlışlıkla evi yaktım sinirden kayıdı sildim mezar kayıplara karıştı

furkan 99103

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben bu köyleri tamamen Tnt ile döşeyip patlatmayi çok seviyorum

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O köyler normal köy zümrüt buşup ticaret yapabilirsin... 1.3de eklenen birsey tapinaklarda bulabilirsin dikkat et tuzak vardır

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konunun açılma tarihine bakın oyunu gayet iyi biliyorum artık, artık yazmanıza gerek yok :D çooooook eskiydi o save. şimdi onun üstüne kaç kere minecraftı modlar yüzünden silmişimdir gitti artık :D