BEYLER YALVARIRM ACİL BURAYA BAKIN YARDIMINZA İHTİYCIM VAR

rowar213

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar biz 3 arkadaş hamachiden server kurup oynıyacağız 1.5.2 de oynucaz eskide oynamayı daha cok seviyoruz gelelim asıl konuya ben kuruyorum yalnız diger arkadaşlarım giremiyor ben giriyorum baglanılıyorda kalıyor arkadaşlarım girerken sonra timeout yiyor saat 6 dan beri ugrasıyoruz b eyler yardm ltfen

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Başlığın böyle olmamalı hepsi büyük olamaz. Hamachi ağına gelmeliler. Güvenlik duvarını kapat, antivirüsünü kapat.

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
Antivirüs veya güvenlik duvarını kapatmak fazla işe yaramaz . Bendede aynı sorun olmuştu sadece sen girebilirsin . Fakat başka arkadaşın açarsa onun serverine girebilirsin . Bu daha kolay :)

nbreys

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows guvenlik duvarini kapa hamachiyi kaldir ve tekrar lur hic olmadi format attir
:D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-Windows güvenlik duvarını kapat.
2-server.properties dosyasından "online-mode:true" yazıyorsa "true" kısmını "false" yap.
3-server.properties dosyasında ki "server-ip:" kısmına hamachi IP'ni yaz.
4- Bunları yaptın olmadı, hamachi'yi sil tekrar yükle.
Benim diyebileceğim bu. :S

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1-Windows güvenlik duvarını kapat.
2-server.properties dosyasından "online-mode:true" yazıyorsa "true" kısmını "false" yap.
3-server.properties dosyasında ki "server-ip:" kısmına hamachi IP'ni yaz.
4- Bunları yaptın olmadı, hamachi'yi sil tekrar yükle.
Benim diyebileceğim bu. :S
bende de vardı aynı hata bunları yaptım ama hala aynı şey oluyodu bende benim virüs programım Eset Smart Securitinin ayarlarına girdim ve oyun modu diye bir şey vardı kapalı diyodu onu açtım sorun düzeldi