Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

Hangi yapitlar gelsin ev geliştirmede

• Kullanılan toplam oy
    30

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncellendi 15.02.2016 Tüm Hakları Saklıdır..
Builderlik ve skripter takımı alınıcaktır:
Basvuru formunu doldurup skypeme atabilirsiniz.
BUİLDER ALIMI WARDIR SERVER ACIK BUİLD SERVERİ

MC'deAlanınız: örn.Skripter,pluginer,builder
Sunucu Özellikleri:
Kapasite: x
Sürüm: 1.8.x
İletişim: Skype: TNSurvivors

23.02.2015 kısa video BetaV0.3:
TANITIM:

binek sistemi

SUNUCU AÇIKLAMA: Öncelikle sunucu RPG[RolYapma]'dır.

Banished oyunu sürgün anlamanı gelmektedir minecrafta göre uyarladığım bu oyun Kale geliştirme bi bakımada köy oyunudur

Yapıtlar geliştirerek üretim kapasitesini,kalitesini gelistirebiir ve daha güclü bi kaleye sahip olabilirsiniz

Arkadaslarınızı davet edebilir ve takım kurabilirsiniz Sadece bunlarla sınırlı deyil bircok degisik moblarla savasabilir degisik

Yerlerde gezebileceğiniz tam bi gelıstırme oyunudur. Oyun Bazı sınırlamalar koyuyo mesela herkes kafasına göre blok kırma

ev yapma vs. gibi etkinliklerin yerine herseyin yeri malzemesi belli ona göre birazda zeka oyunu yapıtlardan dogru olanı

gelistirmek ve hızlı olmakta oyunun amaclarından biridir Crafting vs. gibi gelıstırmeler kapalıdır hersey belli bi

kural düzen icindedir İlginizin Çok oldugu meslek alanlarına önem vermenizi öneririm cunku Eğer balıkçılık mesleğini sevip madenci

olursanız bi süre sonra bayar sıkılırsınız sadece balıkçı deyil madenci olsun simyacı olsun oduncu olsun çiftçi olsun birçok

meslek secmeye olanak sağlamaya calıstım umarım begenirsiniz

FIRIN: TOPLAM SEVİYE 10
TAŞ OCAĞI: TOPLAM SEVİYE 5
BALIKÇI: TOPLAM SEVİYE 10
AHIR: TOPLAM SEVİYE 10
TAMİRCİ: TOPLAM SEVİYE 10
BÜYÜ EVİ:TOPLAM SEVİYE 10
ODUNCU: TOPLAM SEVİYE 10
EV: TOPLAM SEVİYE 10
TARLA: TOPLAM SEVİYE 10
MARKET: TOPLAM SEVİYE 1
TAVUK KÜMESİ: TOPLAM SEVİYE 10

Resimler

Son güncellenme: 15.02.2016 Javaya Geçiriliyor​

Son düzenleme:

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bi rpg bu anlamadım sistemler neler hikaye ne onu yazman gerekirken çok saçma bir konu yazmışsın.

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncellestirme en yakın zamanda gelicek gelistirmeyle alakalı yapıtları gelistiriyosun ona göre perm alıyosun degisik sistemler ekliyorum hepsini en yakın zamanda göstericem destek verirseniz.[DOUBLEPOST=1424271172,1424270550][/DOUBLEPOST]
burda ufak bi tanıtım yaptım izleyebilirsiniz.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki sen de bunu düşündün ama ben yazayım yinede oyuncular başta ana kalede başlasın içinde npc ler olsun satıcılar olsun falan belli bir parayla kale alalım kale almadan önce de klas seçelim oduncu madenci avcı büyücü demirci muhafız vs. klasımıza göre para kazanalım örneğin oduncular belli bir alanda ağaç kesip satabilsin(odun kaledeki evleri marketi vs geliştirirken lazım olacak) madenciler için bir maden ocağı olsun orada düzenli bir şekilde kazılsın her yer delik deşik olmasın(muhafız oyun içi kalesi olanların kalesini koruyacak kaleye girmek isteyenlere soru falan soracak ilk başta kimsenin kalesi olmadığı için ilk 3 5 gün muhafız koymayabilirsin,demircinin de şöyle bir sistemi olacak oyunda kaldığı her 15 dakika 1 tecrübe kazanacak bazı eşyaları yapmak için yeterli malzemesi ve tecrübesi olucak örn:envanterinde 3 elmas 2 çubuk var /demirci elmaskazma yazacak yeterli tecrübesi varsa 1 dakika sonra elmas kazma eline gelecek malzemeleri gidecek(oduncuya da demirci gibi bir sistem olabilir o da tahta eşyalar yapar büyücü de aynı sistemle çalışabilir iksir yapabilir ve kılıca büyü basabilir) kale aldıktan sonra da kale marketine fazlalık eşyalarımızı koyup satabilelim kale içinde ev kiralayabilelim(ana kalede de ev kiralanabilecek oyuncular ev kalmadıysa kaledeki evlere parası yetmiyorsa oyuncu kalesini tercih edecek) onun dışında oyuncu kalesinde ağaç kesilmeyecek maden kazılmayacak odun ve maden ana kaleden alınacak bir de kale yakma komutu olabilir bir kaleye yaklaşıp /kaleyak komutunu yazınca eğer 16 adet meşalemiz varsa /25 ihtimalle kaleyi yakacak ve meşaleler gidecek yanmassa yine meşaleler gidecek(herkes birbirinin kalesini grieflemesin diye %likle yanma olabilir dedim)kalesi yanan 64 odun alıp /kaleonar yazacak düzelecek falan bir de kale koruma kağıdı gibi bir şey satılabilir ana kalede oyuncular oyundan çıkarken garanti olsun diye kullanabilecek 2 saatlik kağıt 12 saatlik kağıt falan olacak böyle bir server olursa gece gündüz oynarım aslında ben de böyle bir server yapmak isterim de script bilmiyorum :/
edit:eğer bu şekil bir şey yapmayı düşünüyorsan ana kale yapımına yardım edebilirim quests le görevleri ayarlarım rpg itemsle değişik itemler falan yaparım satıcılara yükün çok az da olsa hafifler
edit2:eğer her oyuncunun kalesi olmasını bu kaleyi kendi başına geliştirmesini istiyorsan pek tutmaz insanlar sıkılır
dipnot:maden kazılan yer faction gibi kutu olmayacak bir mağara konsepti falan olacak :/ bir de madenciler günlük belli bir dakika kazabilecekler ki diğer şeylere de önem versin ev alma eşya alma gibi

Son düzenleme:

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi zaten evler için malzeme isticek npc isini diyosan Ana sehir olucak orda olucak npcler örs ench vs. kullanamıcaklar menu ayarladım
adamın kendi kalesinin olmama sebebi yapıtlar özellik vericek adama savas gücü vs.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dediğim daha çok tutulur ama şu an yaptığından azıcık fazla uğraşırsın neyse böyle de güzel inşallah açılır

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dediklerinin bazılarını yapmaya calısıcam simdi yapıtları seviye 10'a tamamlamaya çalışıyorum fikirlerin için teşekkür ederim aklına bi fikir gelirse mutlaka soylersen sevinirim.

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Belli bi zaman veremem ama bugun yapıtları 10 seviyeye kadar gelistirmeyi bitirmis olurum heralde. çok fazla yapıt olduğu için uğrastırıyo

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
birde kale şekli çok uyduruk geldi hiç uğraşılmamış ama sen bilirsin

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu baslangıç kalesi gelisicek yavas yavas onunda schenmaticlerini hazırlamaya baslıcam hatta beta sürümü acarsam sizlere yaptırıcam secicem onlardan.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir sistem olabilir
Güven Puanı ve Saygınlık Puanı
Güven puanını rehberler arttırıp azaltacak oyunda doğru düzgün oynadığınız sürece yavaş yavaş gözüne takıldıkça + puan verecek küfür edersek ya da başka illegal şeyler yaparsak güven puanımızı azaltacak toplam 20 puan olacak 0 ın altındakiler güvensiz oyuncu 0 ın üstündekiler güvenli oyuncu olacak güvenli oyuncular eğer güvensiz bi oyuncuyu öldürürse bir miktar saygınlık kazanacak saygınlık da bir listede görünecek haftalık en çok saygınlık kazanan oyuncuya ödül falan da verilebilir.
edit: bu da oyuncuları saygılı davranmaya küfür etmemeye teşvik edecek tabii

Son düzenleme:

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
fikrin için teşekkür ederim hiç fena fikir deyil aslında yapılır bi yere not alıyım.