Bağımlılık Yapacak Server Bulamıyorum Lütfen Önerin...

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba yeri mi bilmiyorum ama bana bağımlılık yapacak öteki server'lardan tamammen farklı bir server arıyorum. Bulamadım Eğer önerirseniz tavsiye ederseniz yorumlara yazarsanız sevinirim.

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Türk Bağımlılık Yapacak Bir Sunucu Arama Boşuna. Değişik Bir Fikirlerde Oyuncu Olsa Tutacak Çok İyi Sunucular Açılıyor Onlarda Lapisli Sunucular Yüzünden Kapanıyor
Yabancı Sunucularda Bulabilirsin Anca Böyle Bir Şeyi Ve Yabancı Sunucuların Hepsi Premium Desek Premium Al Hayatını Yaşa Lapisten Kurtul :p

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım mineplex'e hiç girmedin ki böyle düsünüyosun, oyunlarını minigames olarak konumlamaları ne fark ederki? sg, uhc, turf wars runner falan çok zevkli oyunlar. Üstelik Türk oyuncularının birçoğu hack.
MinePlex'e girdim oynadım ama yani minecraft'taki nerdeyse herşeyden sıkıldım hep aynı kafa umut arkadaşımın dediği gibi lapis lapis aradığım en farklı detaylar ama yok galiba ilginiz için teşekkürler

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam olarak nasıl bi sunucu istiyosun? Söylersen tavsiye edebileceğim sunucular var. Ama türk sunucusu yok, okadar takmana gerek yok bence yabancılarla daha iyi anlaşırsın emin ol ^^
Ya aslında yabancı sunucuda olur tamam ingilizce ne kadarda pert olsa da :D ama yani türk sunucularını kısmen nerdeyse hepsini bilirisn onların dışında bir şey olsun farklı öyle istiyom ne istediğimi bende bilmiyorum aslında :D

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl bir şey istedigin sölemelisin ? ne gibi bir şey istiosun ?

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam ben nasıl bisey istediğini çözdüm ^^ Adam söyle bisey istiyor, "yerçekimsiz ortamda muzlu süt içeyim ama tadı çilek gibi gelsin" ):
Adam çözdü ya off :( Ama Şöyle olsaydı Daha iyi olurdu ( Yerçekimsiz ortamda büyük abdesti yaparken don giymiş ve muzlu süt içiyorki çarpılıp muzlu sütün tadı çarpılmış hıyara benzesin.)[DOUBLEPOST=1427405927,1427405894][/DOUBLEPOST]
onu sormadım -Tür ? hayatta kalma,yaratıcılık ? İstedigin şeyi en azından benzetme yapark söle,hayalindekini söyle.
Cahilim tamam ama cevaplamaya çalışıcam. Hayatta Kalma Çiftçilik ekin ekme :D

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam çözdü ya off :( Ama Şöyle olsaydı Daha iyi olurdu ( Yerçekimsiz ortamda büyük abdesti yaparken don giymiş ve muzlu süt içiyorki çarpılıp muzlu sütün tadı çarpılmış hıyara benzesin.)[DOUBLEPOST=1427405927,1427405894][/DOUBLEPOST]
Cahilim tamam ama cevaplamaya çalışıcam. Hayatta Kalma Çiftçilik ekin ekme :D
single player gir çiftçilik yap dicemde :D sıkıcı gelmicekse sana özel tarımskripti yazayım bukkit aç bitane onu koy single takıl

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
single player gir çiftçilik yap dicemde :D sıkıcı gelmicekse sana özel tarımskripti yazayım bukkit aç bitane onu koy single takıl
Single çiftçilik kolayda yani şöyle bir şey olsa fena olmaz hani çiftlikle gelişiyorsun satıp para fln kazanıyorsun işte arsan ilk başta 8x8 mesela parayla genişlete genişlete böyle 13x13 17x17 32x32 fln büyüyüp geçinmeni sağlıcan yani ;D

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Single çiftçilik kolayda yani şöyle bir şey olsa fena olmaz hani çiftlikle gelişiyorsun satıp para fln kazanıyorsun işte arsan ilk başta 8x8 mesela parayla genişlete genişlete böyle 13x13 17x17 32x32 fln büyüyüp geçinmeni sağlıcan yani ;D
tamam istiyorsan sana bunla ilgili bir skript yazayım tarım alanı sınırlı olsun.ciftcilik yaptıkca level atla level atladikca parakazan yeni alan ve hayvan satın al falan

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O tarzda bildiğim sunucu yok, eğer o tarz oyun istiyosan farmville hatta benim favorilerimden marketland oyna ^^ Marketland kral bi oyundur çok severim.
sana burdan bir farmville uçarım birde pentium :D[DOUBLEPOST=1427407132,1427407086][/DOUBLEPOST]
tamam istiyorsan sana bunla ilgili bir skript yazayım tarım alanı sınırlı olsun.ciftcilik yaptıkca level atla level atladikca parakazan yeni alan ve hayvan satın al falan
skript midir nedir o ne işe yarıyor bilmiyorum ama öyle bir şey olursa gerçekten çok sevinirim

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Play.Bonzai.com süper sunucu kesinlikle bağımlılık yapar .s