AtomTR Skyblock (XP Shop ve Görevler!)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Önceden yaptığım XP Shoplu Skybloğu geliştirdim ve çok daha güzel bir hale getirdim.
Eklediklerim;
2 adet daha editlenmiş köylü
3 adet boss fight
Peki bu bosslar ne?
Skeleton King
Zombie King
Herobrine
Evet boss koydum fakat neden koydum? Fantezisine mi?
tabii ki hayır! Bossları öldürünce içinden müzik cdsi çıkıyor ve bu cdleri dükkandaki mor elbiseli amcadan xp şişesiyle takas yapıyoruz.
Evet arkadaşlar skyblock böylelikle daha eğlenceli bir hal aldı.
Video(Sonuna kadar izleyin);
Uzatmadan resimler:
İndirme linki;
Bug bulursanız lütfen bildirin. İyi/kötü yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar...
Not: Lütfen barışçılda oynayıp bana boss yok diye mesajlar atmayın. Bosslar var ve hepsi yerinde.
NASIL XP KASICAM DİYENLER BU VİDEOYU İZLEYİN!:

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada codecrafted'in ödül sistemi ile item verip exp almada yapabilirsin biraz karmasiktir ama yaparsan daha iyi olabilir mapin.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada codecrafted'in ödül sistemi ile item verip exp almada yapabilirsin biraz karmasiktir ama yaparsan daha iyi olabilir mapin.
Moddan bahsediyosun sanırım? Ben zaten item verip xp alma yaptım :) Bossları öldürünce içinden müzik cdsi çıkıyor ve onları xp şişesiyle takas edebiliyosun :)

A

[AG]´Hasann

Ziyaretçi
Bunları pluginle yaptın zaten galiba köylülerden belli oluyor ama benim anlamadığım sen hangi pluginle iskeletlerin içinden ne çıkıcağını ayarlıyorsun ???

K

kemal895

Ziyaretçi
McEdit Ve Filtreleriyle Yapılmış bir şey Bu Hasann :) Map Güzelmiş Ama :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
süper olmuş eline sağlık :)
Sağol :)
Bunları pluginle yaptın zaten galiba köylülerden belli oluyor ama benim anlamadığım sen hangi pluginle iskeletlerin içinden ne çıkıcağını ayarlıyorsun ???
Pluginle yapmadım pluginle yapsam singleplayer da çalışmaz :)
McEdit Ve Filtreleriyle Yapılmış bir şey Bu Hasann :) Map Güzelmiş Ama :D
Aynen öyle :) Ayrıca teşekkürler :)

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moddan bahsediyosun sanırım? Ben zaten item verip xp alma yaptım :) Bossları öldürünce içinden müzik cdsi çıkıyor ve onları xp şişesiyle takas edebiliyosun :)
daha mantikli moddan bahsetmiyorum redstone devresi var codecraftında ondan bahsetmistim neyse seninki daha basitve kolay

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha mantikli moddan bahsetmiyorum redstone devresi var codecraftında ondan bahsetmistim neyse seninki daha basitve kolay
Redstone da iyiyim fakat dediğin gibi bu daha kolay olduğundan bunu seçtim ve devre yapınca illaki yer kaplıyor bunda kaplamıyor :)

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen bu arada hiçbir fikrim yok ama şey yapabilirsin olurmu bilmem mcedit bilirim ama hiç denemedim exp şişesinin verdigi expi değiştirilebiliyorsa her mobun cdsine ayrı exp şişesi verilebilir ama olurmu bilmem bi ara deiyeceğim

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen bu arada hiçbir fikrim yok ama şey yapabilirsin olurmu bilmem mcedit bilirim ama hiç denemedim exp şişesinin verdigi expi değiştirilebiliyorsa her mobun cdsine ayrı exp şişesi verilebilir ama olurmu bilmem bi ara deiyeceğim
Onun için jarları editlemen lazım. Olmaz yani :)

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende emin değildim sarayım dedim iyi oyunlar sana