AtinaSAGA MT2 TEMALI SUNUCU NASILDI DIYENLERE ALIN ESKİ FOTOLAR VE TANITIM GİR KONUYA ------>>>

KawaiiPanda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Katılmıyorum bu sunucuyu kuran kişiler çok tecrübelidir. Rpg sunucuyu açsa açsa bu takım açar. Survival açmakta ne var -tabi adam gibi olanları var onları kastetmiyorum- hazır bir paketi atıp bir map yükleyip kuruyorlar.
Onları survival saymıyorum :D

Allah aşkına singleplayer diye bir şey var. Niye bunca insan survival multiplayer istiyor :(
Çok istiyorlarsa hamachili oynasınlar..
Sade tek başına sıkar .

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle mt2. Survival bir süre sonra sıkıyor ama mt2 bence hiçbir şekilde sıkmaz (tabi anlayana)
Haklısınız fakat ilerdede mt2 den oyuncular sıkılmaz dimi trailer imizi izlediyseniz tabi ona göre bir cevap verseniz 1 yıl kesintisiz hizmet vericez yani boş yere yapmıyalım .

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısınız fakat ilerdede mt2 den oyuncular sıkılmaz dimi trailer imizi izlediyseniz tabi ona göre bir cevap verseniz 1 yıl kesintisiz hizmet vericez yani boş yere yapmıyalım .
Sürekli güncellerseniz sıkılmazlar diye düşünüyorum yani ben o atinasaga denen sunucuda sunucu kapanana kadar sıkılmadan oynadım ama sürekli yeni şeyler getiriyorlardı.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Sürekli güncellerseniz sıkılmazlar diye düşünüyorum yani ben o atinasaga denen sunucuda sunucu kapanana kadar sıkılmadan oynadım ama sürekli yeni şeyler getiriyorlardı.
şu an eski mapi daha iyi hale getiriyoruz gene sıkılmamanız için elimizden geleni yapıcağız.

AYRİYETTEN SLOTU KAÇ YAPMAMIZI ÖNERİRSİNİZ ???

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
wow wow wow atina saga tekrar mı açılıyor oha şu an gözlerim doldu hemen açılsın :D HEMEN :D

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Of Of ne günlerdi örümcek zindanında zehir kılıcını dusurene kadar ne çektim Bea :) geri gelmeli

craftworldmc

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende sizin eski oyuncunuzum efsaneyi geri getirmeniz iyi olcaktır Furkan bey.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam bakın en onemli sisteminiz olan boss lardan belirli oranda item duşmesiydi bu cok guzeldi 2 ci olarak keşke orjinal metin2 yapsanız.haritalari 3 tane krallık diyer haritalarida yapsanız cook guzel olur emin olunuz

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam tekrar serverimiz gelicek fakat uzun sürücek nedeni : 2012 den bu yana yeni plugin ler çıkmış :) . Sırayla hepsini arıyacağız artık :) .
bence o kadarda degişiklik yok 1 pluginle metin2 yi yapmıştınız (mm) bence tekrar kodlayarak yapabilirsiniz yaratıcı olarak yeni itemler yeni zırhlar falan :)