FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serveri nasil buldunuz(lütfen emek serveri olduğunu göz önünde bulundurun)

• güzel

Kullanılan: 55 59.8%
  • ehh

Kullanılan: 11 12.0%
  • kötü

Kullanılan: 26 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    92
A

AtillaHosting

Ziyaretçi

İP:178.63.47.153
version:1.7.2
KAPASITE:??BILINMIYOR??
%99 UPTIME-900MBIT INTERNET-32GB RAM-3.5GHZ 4+4 XEON E3 ISLEMCI ILE MUKEMMEL PERFORMANS.

-FACTIONMMORPG-
ARTIK FACTION DENINCE OLUSAN BAYAT IMAJI SILMEK ICIN FAIRONES FACTIONA SIZLERI BEKLIYORUZ.MCMMO VE WAND PLUGININDEN YAPTIGIMIZ SKILLSISTEMIYLE PVPLER KAT VE KAT ZEVKLI OLACAK..FACTIONUNUZUN RAHIPI SIZE CAN BASACACAK BARBAR ONDEN HASARI USTUNE CEKECEK.. OKCU VE BUYUCUDE GERI KALANI HALLEDECEK..AYRICA HEM EMEK HEM HAMMADDE SEVENLERE AYNI ANDA HITAP ETMEYE CALISTIK.. HAMMADDEDE FIYATI DUSUKTE OLSA LAPIS VARDIR!!! (MALESEF BUNUDA KOYMAK ISTEMEZDIK) .ANCAK DENGEYI BOZACAK EVENTLER YOKTUR..
SERVER ZORLUDUR..LUTFEN ADMINLERI BUNUN ICIN RAHATSIZ ETMEKTEN KACININIZ..CUNKU herhangi bir DEGISIKLIK YAPILMAYACAKTIR.

SINIFLAR
BUYUCU
OKCU
SAVASCI
BARBAR
RAHIP
VAHSI

/warp rutbe yazarak buraya sınıf alabilirsiniz.

/warp golemmagrasi yazarak sınıfınızı ve paranızı yükseltebilirsiniz

On numara hub server yepyeni oyunlar FairOnes da! ip:faironeshub.bestforever.com version 1.7.2 ---------------------------------(CREATİVE-KİTPVP-KİTLİHUNGERGAMES-FACTİONMMORPG-ULTRAHARDCORE-SKYBLOCK) world editli geniş arsalarda creative-eğlenceli ve özel yetenekli kitlerle kitpvp-lagsız çeşit çeşit kitli hungergames-skilli sınıflı büyücü asalı lapisli faction-yepyeni enn zorlu survival hardcore serveri-vee yepyeni enn zevkli skyblock serveri.... ip:faironeshub.bestforever.com yada 178.63.47.153 YAKIN ZAMANDA VİP ÇEKİLİŞİMİZ OLACAKTIR... GÜNLÜK EVENTLERİMİZ VARDIR!!! REHBER VE REKLAMCI ALIMIMIZ VARDIR!!!

Moderatör tarafından düzenlendi:

kadosan06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server güzel gelin 20 kişi 30 kişi ve 40 kişi olunca eventler olucak!!!

HexRanger

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mod falan yüklemeden nasıl oluyor bu silah filan?
+
White list ne zaman açılır?

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
arsayı kurduk... bosslar ve oitc kurmaya calısıorz 1 saate en gec acilir.
edit:actık serveri bugların cogunu giderdim sanırım malum 12 saat olmadı acalı...
bize yardım eden bir nitradomuz hosting sirketimiz yok:D
oitc kurarız haftaya...
epic boss pert calısmıyor malesef..[DOUBLEPOST=1397475234,1397424480][/DOUBLEPOST]güncell arsalar tamam bugların çoğu giderildi... 20 kiside dispenser 30 kiside maden 40 kiside rain eventi yapılacak..

Moderatör tarafından düzenlendi:

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
texture pack linkini versen iyi olucaktı :)

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
servera girince otomatik indirior tek yapman gereken server texturelerini minecraft ayarlarından acmak yada servera girince cıkan yazıya evet demek

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Feroni Best For EVER GİBİ İNŞALLAH BUNUDA kapapmazsınız

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
bunun kirasini destek cikan olmasada karşılayabilirim.. zaten artık yeni stratejimiz ufak ufak gidip huba dönüscez . bir anda tüm oyunları yığım maddi ve zaman açısından kendimizi zor duruma düşürmeyeceğiz size garanti veriyorum bu kapanmayacak..

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunun kirasini destek cikan olmasada karşılayabilirim.. zaten artık yeni stratejimiz ufak ufak gidip huba dönüscez . bir anda tüm oyunları yığım maddi ve zaman açısından kendimizi zor duruma düşürmeyeceğiz size garanti veriyorum bu kapanmayacak..
aynen bak birden hub olursa millet gelmiyor türkler hub ney onu bile bilmiyor hubu bilseler çok sevicekler ama kimse bilmiyor bu arada ekibinize söylermisiniz
The Walking Of The Dead - Real Life Projelerinze Yardım Edebilirim Ama Yazın Başlarsanız Yardım Edebilirim. Sizden Bir Ücret İstemiyorum Sadece Yardım Etmek Amacım Bu Güvenmeyiz diyorsanız Benim Kendi Day Z Paketim Var Mesela Onu Batihost.com 'a Verdim Karşılıksız Bir İyilik Bundan Sonra Saten Böyle Karşılık Beklemeden İyilik Yapıcam Sizden Tek İsteğim TWD'de banada bir yer vermeniz Adminlik Gibi Ve Real Life 'de Adminlik Olsa İyi Olurdu :D Maruf61 mi neydi ismi unuttum o arkadaşa söyle istersen TWD mapını yaparız hep beraber 5 10 kişi gelirse hemen biter sizde açarsınız size dediğim gibi tek istek Adminlik Maruf Biliyor Mapı Falan yapıyodum ben en son güzel demişti haydutlara ayarlarız yazın tabi isterseniz

İsmi yanlış yazdıysam kusura bakmayın

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
konuyu uplama ki arsive almasnlar ben 12 saatee 1 uplorm llütfen dikkatli ol..[DOUBLEPOST=1397568993,1397568853][/DOUBLEPOST]
aynen bak birden hub olursa millet gelmiyor türkler hub ney onu bile bilmiyor hubu bilseler çok sevicekler ama kimse bilmiyor bu arada ekibinize söylermisiniz
The Walking Of The Dead - Real Life Projelerinze Yardım Edebilirim Ama Yazın Başlarsanız Yardım Edebilirim. Sizden Bir Ücret İstemiyorum Sadece Yardım Etmek Amacım Bu Güvenmeyiz diyorsanız Benim Kendi Day Z Paketim Var Mesela Onu Batihost.com 'a Verdim Karşılıksız Bir İyilik Bundan Sonra Saten Böyle Karşılık Beklemeden İyilik Yapıcam Sizden Tek İsteğim TWD'de banada bir yer vermeniz Adminlik Gibi Ve Real Life 'de Adminlik Olsa İyi Olurdu :D Maruf61 mi neydi ismi unuttum o arkadaşa söyle istersen TWD mapını yaparız hep beraber 5 10 kişi gelirse hemen biter sizde açarsınız size dediğim gibi tek istek Adminlik Maruf Biliyor Mapı Falan yapıyodum ben en son güzel demişti haydutlara ayarlarız yazın tabi isterseniz

İsmi yanlış yazdıysam kusura bakmayın
şu anda bu minez tarzı oldu sırf 6-7 şer zombi doguor ve silahlar var.. zombie ler gündüz yanmıyor.. ayrıca bundan sonra vip satıslarına ve servera olan ilgiye göre yanına yenilerini ekleyecegim... ve her açacağım serveri bunun kibi kompleks ve eşsiz yapacağım.. buglar 0 olana dek yeni bir serverla ugrasmayacagım.. 3 serveri oturtunca hub a baglarız..

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
----------------------------
0 bug yapınca yardım etmeme izin vericek misiniz yardım edebilirim twd ye ve real life ye

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
şu anda yetkili var 3 tane ama skyblock serverini çekip çevircek biri lazm.. senide önceden biliorm .. gelmek istersen ip ve opluk vereym serverin idaresini devral