ArmyMC Factions | 1.7 1.8 | Bosslar - Şans Kutuları - Rütbeler ve Daha Fazlası

hknkpr

Taş Madencisi
Stajyer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz çok güzel olmuş elinize sağlık inşallah iyi bi yerlere gelirsiniz dileğiyle ...

OYUN NİCK : hknkpr

YusufTepe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya Şu Lapis Yerine Farklı Para Kazanma Yöntemleri Koysanız ?

YusufTepe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yazdığın ŞU = Sunucunun amacı oyuncuları pvpye yöneltmek ve takım oyunlarına alıştırmaktır. Oyuncuların zamanlarını genelde lapis v.b gibi alanlarda geçirdiklerini görüyorum , bunu azda olsa pvpye yöneltmeyi düşünüyorum , ve bunun içinde factionsa yepyeni bir görünüm getirmeyi planlıyorum , kazı alanlarından çok pvpye yöneleceğiniz zorluk ve eğlencelerle dolu bir sunucu olması beklentisi içindeyiz :)
Olan İse = Yine Lapis Evet Orda Arkandaydım Ve şu an Belli Bir Yere Geçmedim Tarafım Aynı Sadece Değişik Şeyler Yapabilirsiniz Demek İstedim Örneğin Lapis Alanı Yerine Kil Alanı Ve ShopKeeperslarla 2 64 lük kile bir para kağıdı ve o para kağıdını sunucuya satmak ? bu fikirler geliştirilebilir Bu arada orada biraz ön yargılı davrandım sunucuya gelip bakıcam yakın bir zamanda iyi forumlar :)

wLood

Yepyeni Sunucu Çok Yakında @2016
En iyi cevaplar
0
Yazdığın ŞU = Sunucunun amacı oyuncuları pvpye yöneltmek ve takım oyunlarına alıştırmaktır. Oyuncuların zamanlarını genelde lapis v.b gibi alanlarda geçirdiklerini görüyorum , bunu azda olsa pvpye yöneltmeyi düşünüyorum , ve bunun içinde factionsa yepyeni bir görünüm getirmeyi planlıyorum , kazı alanlarından çok pvpye yöneleceğiniz zorluk ve eğlencelerle dolu bir sunucu olması beklentisi içindeyiz :)
Olan İse = Yine Lapis Evet Orda Arkandaydım Ve şu an Belli Bir Yere Geçmedim Tarafım Aynı Sadece Değişik Şeyler Yapabilirsiniz Demek İstedim Örneğin Lapis Alanı Yerine Kil Alanı Ve ShopKeeperslarla 2 64 lük kile bir para kağıdı ve o para kağıdını sunucuya satmak ? bu fikirler geliştirilebilir Bu arada orada biraz ön yargılı davrandım sunucuya gelip bakıcam yakın bir zamanda iyi forumlar :)
iyi forumlar , bekliyorum seni kesinlikle.

MutluİneklerinAski

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
konu düzenin çok güzel olduunu söleyemeyecem buildlerde pek ii deil ama güzel gibi bilmiom

wLood

Yepyeni Sunucu Çok Yakında @2016
En iyi cevaplar
0
konu düzenin çok güzel olduunu söleyemeyecem buildlerde pek ii deil ama güzel gibi bilmiom
yorumunuz için saolun buildleri geliştirmeye devam ediyorum , ama yapabilecek pek birşeyimde yok oldugu kadar , konu düzeni gayet düzgün diye düşünüyorum hiçbirşey iç içe değil ve gayette ayrıntılı

Moderatör tarafından düzenlendi:

MutluİneklerinAski

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yazınızı pek beğenmedim lütfen türkçeyi katletmeyin , yorumunuz için saolun buildleri geliştirmeye devam ediyorum , ama yapabilecek pek birşeyimde yok oldugu kadar , konu düzeni gayet düzgün diye düşünüyorum hiçbirşey iç içe değil ve gayette ayrıntılı
düzgün derken yani renklenme açısından aralara dönen diamond gifi koyabilirdiniz ve resimlerle süsleyebilirdiniz bi ara sunucunuza uğrayacağım kolay gelsin