Arkadaşlar Hosting satışı konusunda bilgisi olan baksın

MusXos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben vergili Server satan bir firmadan Server alıp oyun sunucusu satacağım oyun sunucusu sattığım kişiye Server firmasının faturasını versem yeter mi?

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunun işi izinsiz yapmanın problem yaratacağını düşünüyorum izin için gerekli işlemleri yaparken firmaya sorsan en sağlıklısı olur.

MusXos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun işi izinsiz yapmanın problem yaratacağını düşünüyorum izin için gerekli işlemleri yaparken firmaya sorsan en sağlıklısı olur.
Bir firma ile anlaştım Türkiye lok. İçin ama Avrupa lok. İzin veren firma bılamadım

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öyle bir firma bulamazsın. Mantıksızlıkta çığır açtın şuanda. Adam makineyi başkasından alıyor sana satıyor sen makineyi başkasından alan adamdan alıp başkasına satıyorsun tamamen mantıksızlık. Ayrıca yasal değil.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir firma bulamazsın. Mantıksızlıkta çığır açtın şuanda. Adam makineyi başkasından alıyor sana satıyor sen makineyi başkasından alan adamdan alıp başkasına satıyorsun tamamen mantıksızlık. Ayrıca yasal değil.
Kardeş ne yaptın beynim yandı :C +1

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
40 TL 'ye 3 GB sunucu alıp sınıf arkadaşlarına 50 TL'ye satmak, piyasada 60 TL olduğunu söylemek :o

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
axitrye sorabilirsin :)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Başka bir sunucu sağlayan firmadan makine alıyorsun. Üstüne para ekleyip başkasına satıyorsun. Kendi makineni kurup bir veri işlem merkezine yerleştirip ona site bağlaman gerekiyor. Yapacağın iş yasal değil.