1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Arkadaşlar HEROBRİNE belirtileri!!!!

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve hasanterliksiz tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. egealtiok

egealtiok Sudan Çıkmış

Peki dungeon kardeşler nası bişiy bize savaş falan açarlar mı :DDDDD

2. Kralimben

Kralimben Lapis Toplayıcısı

Minecraft:
    Kralimben -noPre
    Çöldekini ilk defa bir videoda görmüştüm. Mavi yünü kırma çünkü basınç plakasına direk düşersin ama çaprazındakileri kır ve güvenli bir şekilde in. 4 sandık var ve onları aldıktan sonra çık :) Hiç bir şey olmaz. Bundaki tuzak tnt.

Ormandakini ilk defa yanlışıkla Süperflat açacağıma normal bir mapı creative açmıştım. Bir de baktım ki yosunlu taşlardan bişey var. kapısını ilk başta zor buldum. Girdim ve bir şey bulamadım. Aşağıya indim orada tuzak kancası varmış. bastığım an önümdeki dispenser çalıştı ve ok attı. Ama ölmedim çünkü creative deydim. Sola döndüm orda sandık vardı oraya yaklaşırken bi dispenser daha varmış oda vurdu ama bişi olmadn çıktım bundaki tuzak ta bu :) dispenserler sarmaşıkların arkasında saklı ondan görmedim

3. TheBloodyMask

TheBloodyMask Kızıltaş Madencisi

Minecraft:
    Skyplay987
    sssssss baktim biri sölemis

4. milyardolar

milyardolar Sudan Çıkmış

kardeş ben kuzenle oynarken bundan bulduk içinde tuzaklar vardı ama zindan olduğunu bilmiyorduk ama kazarken orayı yağmur yağıyordu

5. Aygan

Aygan Kömür Madencisi

Minecraft:
    Hansel
    Kardeşim texureiyi atsanaa

6. hasanterliksiz

hasanterliksiz Zombi Katili

Texture ismi LB photo realism

7. tYpOn25

tYpOn25 Yeni Doğmuş

hamza sw ne gelicam ama op yap
    sem bir at kafasısısım

8. Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki Ağaç Yumruklayıcı

Texture pack ve Çöl dungeonu ayrıca hala anlamadınız mı herobrine'ın olmadığını?

9. OgRoGo

OgRoGo Sudan Çıkmış

kardeş korkmana gerek yok sen boş haritayı orda açmışsın ama haritanın göstereceği bölge belirlidir bu yüzden korkma onlar minecraftta zindan köy tapınak gibi yerler olur hatta hrbn yapmadı o her mapta ayarlarsan olur korkma içine de girmişin o kadar bişi zaten ama evim olsun fln deme geceleri çok fena mob spawnı var orda
    abi sen bu seedi bana versene bi dungeon incelemek istiyom lütfen nası bişi nerde var hiç görmedim bikere survivalda o da mahfetmişlerdi

10. furkan3000

furkan3000 Elmas Madencisi

Minecraft:
    furkan3000
    sadece 9 tane

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş