Arkadaşlarınızla Oynuyabileceğiniz Birbirinden Güzel birçok Minigames Mapları. Hepsi Kendi Yapımım.

Meg4Men

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar sizin için okadar uğraştım ve uğraşlarımın sonucu tam hatırlamıyorum tahminen 5 minigames mapı yaptım. Hepsini kendim yaptım alıntı yoktur eger buna benzer bir minigames mapı daha gördüyseniz beni affedin bilinki ben o mapı hiç görmemişim :) Bazı arkadaşlarımda bana yardım etti bunlar oyun içinde yazılı ne yazıkki resim koyamıyacağım üşeniyorum çekmeye kusuruma bakmayın lütfen :D Ama bu mapları çok seveceğinizden eminim. Eleştirilere açığımdır yanlışlarımı söylerseniz sevinirim. Bütün minigames mapları aynı linkin içindedir beğendiğinizi seçin ve arkadaşlarınızla birlikte oynamaya başlayın.

Link: https://www.mediafire.com/?0jnxg2cg4mjc31j

Linkin İçinde Bulunan Minigames Maplarinin İsimleri:

SkyCake
VagonGame
Kızma Steve
Minecraft SoloTest
At Yarışı

İyi Oyunlar Dilerim.

Sürüm 1.6.2

Son düzenleme:

Meg4Men

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Æmmit demeden ben diyeyim hıh :D
Ya resim ya ölüm!
Peki tamam çekiyorum resimleri :D ama hepsinde 1 fotoğraf şansınızı zorlamayınız :D[DOUBLEPOST=1388774461,1388773479][/DOUBLEPOST]Buyrun resimler:

At Yarışı:

VagonGame:

SkyCake:

Kızma Steve:

Minecraft SoloTest:

Üşene üşene çektim hepsini sizin için kıymetimi bilin :D[DOUBLEPOST=1388777605][/DOUBLEPOST]Yorumlarınızı eksik etmeyiniz ayrıca en çok hangi mapı sevdiginizide söylerseniz sevinirim :3