APB Serverimiz Açılıyor , Detaylar İçin Konu İçine.

Serverin Gidişatı Nasıl.

• Gerçekten Güzel Bir Server Olucak

Kullanılan: 5 55.6%
  • İyi

Kullanılan: 1 11.1%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kesinlikle kötü

Kullanılan: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Cemaati :)
Bugün Sizlere Üstünde Çalıştığımız APB Serverini Anlatacağım.

Aslında Bir Online Oyun Biz Bunu MineCraft'a Geçirmeye Çalışıyoruz.

Oyun:
Oyun Bir Şehirde Geçmekte GTA'nın Online'ı Gibi Ama Farkları Var Bu Farklardan Bahsetmek Gerekirse 2 Kit Seçeneği Var Criminal Ve Police Biz Bunları Haydut Ve Polis Olarak Değiştirdik (Türkçe Olmasına Özen Gösterdiğimizden Dolayı) Oyunun Başında Sadece 1 Kit Seçebileceksiniz Ve Asla Değiştiremeyeceksiniz , /Baslat Yazdığınızda Oyun Arayacaktır Ve Rastgele Kişilerle Eşleşeceksiniz Oyun Kişi Sayısı 2v2 3v3 4v4 , Oyun 3 Yerden Oluşur 1. Görev : Paket Almak 2 Kit'ede Bu Görev Verilebilir %50 %50 Şanslara Kalmış Bir Kit Korurken Öbürü Paketi Almaya Çalışacaktır Paketin Üstünde 10 Saniye Durduktan Sonra O Paket Kişiye Gelir 2. Görev : Bu Görevde İse Paketi Bırakmak Yine Aynı Şekilde 1. Görevde Paketi Alan Kimse O Paketi Bölgeye Bırakacaktır.
3. Görev : Bu Görev En Önemli Görevdir Yani Son Görev Olmakla Birlikte Kazanan Kaybeden Bu Görevde Belirlenecektir Ve Oldukça Kısadır , 2 Takımda Bir Arenaya Spawnlanacaktır Ve Ölüm Maçı Başlar Ölen Kişi Oyundan Çıkacaktır Son Kişi Hangi Takım'dansa O Takım Kazanır Ve Kazanan Takım Kaybeden Takıma Göre 2 Kat XP Ve Altın Alır.

Para , Silah , Level : Paralar İle Silahlar Alınmaktadır , Ama Bu Silahları Açmak İçin Belirli Bir Level'e İhtiyacınız Olacaktır Bu Yüzden Oyun Oynamak Önemlidir , Ayrıca Bomba Vs, Alabileceksiniz Silah Çeşitleri Giderek Artacaktır.

Araba Sistemi : Biyerden Biyere Gitmek Okadar Kolay Olmadığından Araba Sistemi Olucak Başta En Basit Araba Verilecektir Bu Arabalar İle Şehirde Gezebileceksiniz :) , Bu Arabaların Gücünü Arttırmak İçin Yeni Arabaları Açacaksınız (_Arabanız Uzakta Ve Bulamıyorsanız , Kağıtla Yere Sağ Tıkladıktan Sonra Araba Çıkacak Ve Öbür Araba Silinecektir_) .

@GetqusA
@MegaCrafter
@PrissMenT

Herhangi Bir Sorunuz Olursa Yoruma Yazabilirsiniz En Kısa Sürede Cevaplayacağım.

Not : Sunucu Yazın Açılması Planlanılmaktadır !

Map : %0
Oyun Kurma : %100
Görev 1 : %100
Görev 2 : %100
Görev 3 : %100
Class Sistemi : %20
Araba Sistemi :%0
Silahlar (30 Çeşit Silah Olacaktır): %0

Eklenecek Ve Eklenenler :
[-]Kapıyı Bomba İle Patlatmak : Paketi Almak İçin Bir Kapı Olacak Ve O Kapı'yı Bomba İle Patlatıp Paketi Düşürmek [Sonraki Sürümlerde Yapılacak X]

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Enfes bir konu fakat ram dayandirabilcekmisiniz buna ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ozaman merakla bekliyom sw yi 3 ay tatilde kendimi mağrama kapaticam şimdi bi ara verdim online oyunlara okula odakalnicam araba sisteminide merakla bekliyorum

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Destekliyorum, başarılı olacağına eminim bu sunucunun.

Son düzenleme:

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kazmalarla Ateş Edersek Serverde Sadece Adminler Kalır Herhalde :D
Kahkaha attim AS:DASDas bi hayal etsene aS:DSAD:AS

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu APB Reloaded mi?

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düşük hızlı internet ile 2 günde indirdim PC Kötüydü kaldırmadı.Silip 1 hafta boyunca PC nin yanından geçmedim ._.
MineCraft'ta Kasma Sorunu Olmadan Oynayabileceksin :) Bende İlk Bilgisayarımda 2 Gün Uğraştım , Sonra Açmadı ;( (Ne Üzücü Andı) , Yeni Bilgisayar Almıştım İlk Onu İndirdim Oynadım Sevdim , Bıraktım , Tekrar Başladım Bıraktım :D Çok Güzel Bir Oyun :)[DOUBLEPOST=1425156716,1425156684][/DOUBLEPOST]
Güzel olacağına inanıyorum, başarılar :)
İlginiz İçin Teşekkür Ederim :)