Anti Lapis VS Lapis

Lapis Olsunmu Olmasınmı ?

• LAPİS OLMASIN!

Kullanılan: 14 77.8%
  • LAPİS OLSUN

Kullanılan: 4 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    18

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre sonra faction server açmayı düşünüyorum. Fakat lapisli mi lapissiz mi olsun ? birçok arkadaşımız lapisi sevmiyor onun için arada kaldım oylamadan sonuç ne çıkarsa serverda o olacak. İyi Forumlar :)

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizdede Aynı sorun oldu :D İkilimde kalmıştık . Bizde lapisi yaptık fakat fiyatlarını düşürüp tarımcılıga daha çok para verdik . İstiyen tarla ekiyor,biçiyor.İsityen lapis kazıyor :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yaw Hep Fac Fac yeter şöyle minigamesli yenilikçi ne bileyim yepyeni oyun bulan türk sunucusu yapin la mineplexden geliriz oralara. :D

ParaVer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anti-Faction .-. Yav, hayatta kalma sunucusu aç Eren. Günlük etkinlik skripti yazarım içine 500 tane görev koyarım gün başına rastgele alırlar görev eğlence amaçlı hayatta kalma aç yav.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Faction Kötü.

Yapabileceksen En İyisi Hub. Ama HG Falan Olmıcak, Kendi Minigameni Yapıcaksın. Mesela Benim Serverde Infected Hariç her şey Benim Yapımım. Başka Yapanda Yok.
Yapamıcaksan Vanilla Falan Aç.

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaparım yapmasınada param kısıtlı. :(

↪✴ MoonLight Build Team ✴↩

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anti-Faction .-. Yav, hayatta kalma sunucusu aç Eren. Günlük etkinlik skripti yazarım içine 500 tane görev koyarım gün başına rastgele alırlar görev eğlence amaçlı hayatta kalma aç yav.
Yav o degilde adimi nerden biliyon sen :D

↪✴ MoonLight Build Team ✴↩

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende Tekkit ve factions açmayı düşünüyorum. 2 si bir arada B)

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarın sana builderin sslerini atarım. :D
._. beni yetkili ağl wg we biliyorum benim ekip var tamamı en büyümüz 8 yaşında onlarıda çağrırım skypede 18 yaşındakilere ananı z*kem diyip adamı engelliyoruz .-. :D sonra swlere girip za za zaaaaaaaaaaaaaaaaa diye mesaj atıyoruz kurucu ebeni ._. diyip çıkıyoz :D[DOUBLEPOST=1407634080,1407634026][/DOUBLEPOST]
._. beni yetkili ağl wg we biliyorum benim ekip var tamamı en büyümüz 8 yaşında onlarıda çağrırım skypede 18 yaşındakilere ananı z*kem diyip adamı engelliyoruz .-. :D sonra swlere girip za za zaaaaaaaaaaaaaaaaa diye mesaj atıyoruz kurucu ebeni ._. diyip çıkıyoz :D
Not: çok ikna edici yazdım ciddi değildim ha :olgun:

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
._. beni yetkili ağl wg we biliyorum benim ekip var tamamı en büyümüz 8 yaşında onlarıda çağrırım skypede 18 yaşındakilere ananı z*kem diyip adamı engelliyoruz .-. :D sonra swlere girip za za zaaaaaaaaaaaaaaaaa diye mesaj atıyoruz kurucu ebeni ._. diyip çıkıyoz :D[DOUBLEPOST=1407634080,1407634026][/DOUBLEPOST]
Not: çok ikna edici yazdım ciddi değildim ha :olgun:
Alındınısss :olgun:

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yehu ._. bak şimdi swde yetkili olunca napcam biliyommi 10 x 10 kare alanı 89,155 walls çekcem spawn yapcam thelegendin pl paketini alıp ben yaptım dicem sw patlıcak .-. sonra warp vipvilla yapcam 5 x 5 dirt ev dehşet olcak sw ._.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
yehu ._. bak şimdi swde yetkili olunca napcam biliyommi 10 x 10 kare alanı 89,155 walls çekcem spawn yapcam thelegendin pl paketini alıp ben yaptım dicem sw patlıcak .-. sonra warp vipvilla yapcam 5 x 5 dirt ev dehşet olcak sw ._.
OFF SONOYUNCUYA AL ŞUNU İRFAN PRO BU @IRFN (Rahatsız ettiysem kusura bakma. :)) O değilde profil mesajıma bak. .-.

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OFF SONOYUNCUYA AL ŞUNU İRFAN PRO BU @IRFN (Rahatsız ettiysem kusura bakma. :)) O değilde profil mesajıma bak. .-.
son oyuncuda napcam biliyonmu yetkili olursam ._. irfani sürekli oyuncuların arasına tplecem tüm oyuncular irfana shift çakıp ss alcak :olgun::olgun::olgun::olgun: