ANKET - Arkadaşlar lütfen ankete katılınız

Fikir hakkinda anket cevabiniz nedir? (İlk önce konuyu okuyunuz)

• Kullanılan toplam oy
    18

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O vakit indirmesini arz ederiz lakin indirmekte güclük çıkarıyorsa bu demektir ki "istemiyor" ve 2. BAN durumuna girer. İndirmede güçlük çekiyor ise Skype de uyar. Şahsen bu iş için hiç üşenmem...

7/24 Durmasına imkan yok sitede uygun vakit kisiye veya kisilere belirtilecek...

Bir tane program vardı adını unuttum o Program tüm bilgisayari tarayarak en son ve en ilk indirilmiş dosya ve programlari gösteriyor :)
Her türlü bu veri bir yere saklanıyor yani.Saklanan her veri kalıcı silinebilir.

xXx_MLGeSwag_xXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her türlü bu veri bir yere saklanıyor yani.Saklanan her veri kalıcı silinebilir.
Saklanan her veri silinmiş demektir. Saklanmissa silinmis demektir. Silinmisse bunu program gorebilir :)

Çoğu sunucuda hile var , her vakit kazanmak isteyen emek sarf etmeyen emek hirsizi bilakis zaman hirsizi daha da onemlisi "Alt ustu oyun ya" diyip obur tarafini dusunmeyenlerin oldugu sunucuda ne zevk alirsiniz ne de bir sey. Simdi gelin bana dogruyu anlatin lutfen hileye karsi her seyi koynamaya hazir olan yetkili ve yetkilerin bulundugu sunucuyu veya fikri ne icin begenmezsiniz ? Eger konuyu her yerde hile olan bir sunucu diye duzenlseydim ne olurdu fikriniz ? Evet mi ?

Evet cevaplarinizi ve yorumlarinizi bekliyorum...

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şöyle bir şey yapılabilir :D pahalı ama bir bilgisayar alırsın sonra onu arenaya götürüm vanisshlersin ve dieo kayıta başlarsın akşam olunca tüm video yu izleyip hacklere ban atarsın ve videoyu silersin

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saklanan her veri silinmiş demektir. Saklanmissa silinmis demektir. Silinmisse bunu program gorebilir :)

Çoğu sunucuda hile var , her vakit kazanmak isteyen emek sarf etmeyen emek hirsizi bilakis zaman hirsizi daha da onemlisi "Alt ustu oyun ya" diyip obur tarafini dusunmeyenlerin oldugu sunucuda ne zevk alirsiniz ne de bir sey. Simdi gelin bana dogruyu anlatin lutfen hileye karsi her seyi koynamaya hazir olan yetkili ve yetkilerin bulundugu sunucuyu veya fikri ne icin begenmezsiniz ? Eger konuyu her yerde hile olan bir sunucu diye duzenlseydim ne olurdu fikriniz ? Evet mi ?

Evet cevaplarinizi ve yorumlarinizi bekliyorum...

Hayır silinebilir.Bu devirde herşeye çare var.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O vakit indirmesini arz ederiz lakin indirmekte güclük çıkarıyorsa bu demektir ki "istemiyor" ve 2. BAN durumuna girer. İndirmede güçlük çekiyor ise Skype de uyar. Şahsen bu iş için hiç üşenmem...
Oyuncunun özel bir hayatı var ve bilgisayarını göstermek istememesi sadece hile için değildir. Bunu hile olarak algılamak fesatlıktır.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
He he adam masaüstünü tanımadığı adamlara gösterecek. Cam da açsın bütün odasını göstersin istiyorsanız.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
100
Ruh hali
Hile için çözümler üç aşağı beş yukarı belli. Şu aralar oyun oynamayı dahi bilmeyenler her türlü hileyi kullanıyor hale gelmiş. Çok vahim bir durum. Rehberlerin pvpyi kontrol etmesi yerine, ödül sistemi getirilebilir. Karşı taraftan birinin hilesi kanıtlanırsa kanıtlayan kişiye set ödülü, hile kullanan kişiye de ceza verilebilir. Aslında buna gerek olmadan da çözümler var fakat araştırana.