Alexa Toolbar - Bilgilendirmesi

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar,
Bugun sizlere sitemiz ve sizler için önemli bir içerige sahip olan Alexa Toolbar'ı tanıtacagim.
Bunu kurmanız hem size katkı sağlayacaktır hemde bize katkı sağlayacaktır.
Lütfen Dikkate Alalım

Alexa Toolbar:
Sitemiz için:

Alexa.com, internetteki sitelerin ziyaret edilirlik oranlarını, dolayısıyla reyting sıralamasını çıkaran bir servistir.
En çok ziyaret edilebilirlik sıralaması, Alexa'nın 'Alexa Toolbar' adlı yazılımını kullanan internet kullanıcılarından elde edilen verilere göre oluşturulmaktadır.

Alexa Toolbar ile yapabileceklerimiz:
-
Toolbar'daki arama kutusu ile Google'da her an arama yapabilirsiniz.
-Sitelerin Google PageRank değerlerini ve Alexa sıralamasını takip edebilirsiniz.
-Ziyaret ettiğiniz site ile ilgili; sahibi, e-posta adresi, telefonu, iletişim bilgileri vb. detayları görebilirsiniz.
-Ziyaret ettiğiniz siteye gelenlerin daha sonra hangi siteleri ziyaret ettiklerini görebilir, özellikle arama yaparken ilgili siteyi bulma olanağınızı artırırsınız.
-Sitelerde açılan pop-up sayfalarını yasaklayabilir, ya da onaylayarak kontrollü açılmasını sağlarsınız

Neden Alexa Toolbar kullanmalıyım?

İnternette değer verip ziyaret ettiğiniz, size göre nitelikli içeriğe sahip olan web sitelerinin sıralamada gözükmesi ve daha iyi yerlere gelmesi için, Alexa Toolbar kullanabilirsiniz. Bu şekilde destek vereceğiniz siteler, sıralamada yükselerek reklam paylarını yükseltebilir ve size daha iyi hizmet sunabilir.

Alexa Toolbar'ı bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Buraya tıklayarak 'Alexa Toolbar'ı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yazılım, bilgisayarınızdaki tarayıcı programına ek bir uygulama olarak çalışacaktır.

Yüklemede sorunla karşılaşırsanız...

İnternet kullanıcılarının ziyaret ettiği sitelerle ilgili verileri Alexa.com'a gönderdiği için bazı antivirüs ve antispyware yazılımları Alexa Toolbar'ı engellemektedir. Bu engeli aşmak için yüklemeye başlamadan önce geçici olarak antivirüs programınızı devredışı bırakabilir ya da kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirmeden doğrudan çalıştırabilirsiniz.

İyi Forumlar
Araştırma yapılarak açılmıştır.

Son düzenleme:

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hemen kullanmaya başlıyorum.

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir konu olmuş , kullanıcılarımız bu konuya değer verirse forum için çok iyi olur.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zaten kullanıyordumki ben yinede bilmeyen arkadaşlarımız var onlarda görsünler teşekkürler niyazi.

InfinityOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı zamanda alexa toolbar kullandığınız alexa dostu olduğunuz anlamı taşır ve ziyaret ettiğiniz siteler lehine çalışır, hızlıca düşüş sağlar.

İyi forumlar.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Nedense hiç toolbar kullanasım gelmiyor, çoğu reklam kaynıyor :/
Konuyu baltalamak için değil yorumum yanlış anlamayın ^^

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben bunun gibi internet tarayıcıları sayesinde bilgisayardan 2.000'e yakın virüs temizledim. Bilgilendirmen için teşekkür ederim fakat ben bu tarayıcıyı kullanmayacağım. Yararlı bir konu olmuş emeğine sağlık :)

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şeyden önce sormak istediğim bir şey var yükledikten sonra sorunsuz kaldırılabiliyor mu? bazıları gibi kaldırma sorunu yaratmaz umarım

InfinityOnline

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yükledikten sonra tamamen sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

İyi forumlar.