[Aistria MMORPG - Kapalı Beta] 1.11-1.12 | 3D Modeller | Yaratıklar | Sınıflar | Karakter Sistemi |

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
@ByAehn Sunucuma desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Gerçekten çok bilgisi var tüm her şeyi kendisi hazırlıyor, çok şey hak ediyor bu sunucu. Aslında skript kodluyorum ama metin2 pazar tipi şeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum hani mantık olarak @LucasNetwork :)

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Önümüzde büyük bi harita var yani bir yerden bi yere gitmek uzun sürücektir bunu hızlandırmak için binek sistemi eklemeyi düşünüyormusunuz aynı zamanda ticaret olması için slot ve bosslardan farklı sınıfların eşyalarıda düşücek midir yapabilirseniz pet olayıda güzel olur :)

J3ff

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ByAehn ve Randy GOT da gösterdiğiniz hareketlerinizden dolayı bu server da sizden büyük bir başarı bekliyorum :şapka:

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Umarım satılacak bir kaç şey de ayarlamışsınızdır. Böyle sunucuların kapanmasını kimse istemez :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önümüzde büyük bi harita var yani bir yerden bi yere gitmek uzun sürücektir bunu hızlandırmak için binek sistemi eklemeyi düşünüyormusunuz aynı zamanda ticaret olması için slot ve bosslardan farklı sınıfların eşyalarıda düşücek midir yapabilirseniz pet olayıda güzel olur :)

ByAehn ve Randy GOT da gösterdiğiniz hareketlerinizden dolayı bu server da sizden büyük bir başarı bekliyorum :şapka:
Yorumlar için teşekkürler.
Umarım satılacak bir kaç şey de ayarlamışsınızdır. Böyle sunucuların kapanmasını kimse istemez :)
Yorum için teşekkürler. Çalıştığım bir hostingde ücretsiz bir sunucum var. Kapanma gibi bir şey söz konusu değil yani.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMORPG sunucular çoğaldı, çoğaldığı gibi kalite beklentimizde arttı
On numara gözüküyor devam

MineJuvan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fotoğraflara ve konuya bakarak kaliteli bir sunucu olacağını görüyorum. Umarım büyük bir başarı elde edersiniz :)

beyza1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sistemler güzele benziyor serveri heycanla bekliyorum :D

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu fakat sunucu hayattamı bilmek isterim.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
@ByAehn'in çok meşgul olduğunu düşünüyorum ben. Neredeyse bir aydır Discorddan yazıyorum ve cevap vermiyor. Projenin öleceğini sanmam, ancak ertelenebilir.