1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Adventure Map

Konusu 'Genel Sohbet/Kafe' forumundadır ve Pixeller tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. Pixeller

Pixeller Ağaç Yumruklayıcı

Arkadaşlar adventure mapları nasıl kullanabilirim yardım ederseniz minnetar kalırım.(hediye yok :))

2. Puntono

Puntono Zombi Katili

Yani harita kurulumu mu soruyorsun?

3. Pixeller

Pixeller Ağaç Yumruklayıcı

Evet. Ne yazık ki daha doğru düzgün minecraft'dı da kuramadım (1.4.5'i torrentledim :D)

4. Puntono

Puntono Zombi Katili

Bir adventure haritayı indir ya da başka bir haritayı.Çalıştır adlı programı aç ve oraya %appdata% yaz.Önüne bir pencere çıkacak. .minecraft isimli klasöre gir.Bu Minecraft'ın dosyalarının olduğu yer.saves adlı klasöre de girdikten sonra indirdiğin haritanın dosyalarını, klasör olarak buraya atıcaksın.Rar dosyası olarak değil unutma.Yardımcı olabilidiysem teşekkür olarak haritamı dene lütfen :3
    http://forum.minecraftturk.com/threads/adv-gone-loss-death-mountain.27012/

5. BatuhanZ

BatuhanZ Taş Madencisi

:D haahahahahhaa

FireCraft bunu beğendi.
  6. 0lumsuz1

0lumsuz1 Kömür Madencisi

allahım yaa ne kişiler var :D

7. ĝεπε®αl™

ĝεπε®αl™ Kömür Madencisi

Olamaz mı arkadaşlar? :bored:

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş