Arşive alabilirsiniz diğer konuyu kullanacağız

BerkYoruk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arşive alabilirsiniz...​

Son düzenleme:

BerkYoruk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel. Tarzımıza ayak uyduramayanlar şu an sunucumuz 16 kişi ve oyuncular artıyor. 10.000 e yakın kayıtlı üyemiz bulunmakta.

TSQuarteexxTS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sw de adalet yok arkadaşım admin skyp istedi benden verdim adminden edit istemiş banı ben yedim adalet nerde sebepsiz yere oyuncu banlıyolar

TSQuarteexxTS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bildin güzel sw varsa söledek girek :D[DOUBLEPOST=1409254735,1409254625][/DOUBLEPOST]
Konu Güncel. Tarzımıza ayak uyduramayanlar şu an sunucumuz 16 kişi ve oyuncular artıyor. 10.000 e yakın kayıtlı üyemiz bulunmakta.
kardeş sw nize adalet yok sebepsiz ban yedim

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

akin189

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emek dediğin o değildir yorumu silersin muhtelemen ama edit satılmaz bosstan p4 dusuor bazı swlerde emekte viplerin ucma vipspd vipstr gibi ozellikleri olmaz ama bak burada var lutfen emek server diye baslık atmayın ki bizide yormayin

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kit Haftalik yaz 5 dia block gelyo birini elms yap 6750 paran oluyo bu kadar basit para kazanmak

BerkYoruk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
emek dediğin o değildir yorumu silersin muhtelemen ama edit satılmaz bosstan p4 dusuor bazı swlerde emekte viplerin ucma vipspd vipstr gibi ozellikleri olmaz ama bak burada var lutfen emek server diye baslık atmayın ki bizide yormayin

Edit satılmıyor zaten ve boss ların HP'leri 1500 den başlıyor yani kasılıp boss alanına girmesi gerek. VIP'ler uçamıyor, sunucumuzda fly hiçbir gamemode 0 yetkilide yok ve VIP'ler vipspd vipjmp gibi özellikleri 10 dakikada br kullanabiliyorlar.

sw de adalet yok arkadaşım admin skyp istedi benden verdim adminden edit istemiş banı ben yedim adalet nerde sebepsiz yere oyuncu banlıyolar

Arkadaşınız adminimiz cengomen'e rüşvet teklif etti ve skype ı sen istediğin için sen de banlandın. Minecraft premium karşılığı edit istedi. Adminimiz cengomen kişiyi oyuna getirmiştir ve rüşveti kayıt altına almıştır.

Kanıtın varmı ?
Evet kanıtlarım var aşağıda resimleri görebilirsiniz.

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emek Olup Olmaması Oyuncuya Değil Kurucuya Kalmış Bişeydir Ancak Ben Olsam Emek Yazısını Kaldırırdım.
Servere Girdiğimde 8 Kişi Vardı Hani VIP'ler ?
Gördüğüm Gibi Map Alıntı
Ve Lapis Var
Bunlar düzeltilebilir sorunlar kardeşim.
Warplarda Az.